שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7295
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

קניית רכב יד שנייה מיצובישי לנסר החדשה


אמנון
 
 

כיום, בישראל, בהיעדר תשתית תחבורה ציבורית איכותית ונרחבת המקלה על הציבור להגיע ממקום למקום, רוב משקי הבית מחזיקים במכוניות פרטיות. זאת מהסיבה הפשוטה, שאנשים רוצים להגיע לעבודה, אנשים רוצים לצאת לטיולים או שפשוט הם צריכים רכב בשביל מטרות יום יומיות, וללא הרכב ההתנהלות היום יומית הייתה הרבה יותר מורכבת.

אולם, הבעיה היא שכיום כדי לקנות רכבים חדשים, יש צורך בהוצאה כלכלית מאוד גבוהה שיכולה להגיע לסכומים של עשרות אלפי שקלים ואף ליותר ממאה אלף ש"ח. לכן, הרבה אנשים פשוט היו מעדיפים לקנות רכב מיד שנייה, ובכך להפחית את התשלומים של הרכב אך עדיין לשמור על סטנדרטיים גבוהים של רכב משפחתי.

איזה רכב כדאי לקנות?

ובכן, יש הרבה חברות רכב מעולות (בישראל היפניות הן המובילות- כדוגמת מאזדה, מיצובישי, הונדה וכדומה). כאשר השאלה שצריכה להישאל בטרם קונים את הרכב, היא לאיזה מטרה בעצם קונים אותו. אם מדובר על רכב משפחתי שישמש את כל המשפחה, או שמה מדובר על רכב שמיועד למטרות עבודה וכדומה.

מה מומלץ מהרכבים המשפחתיים?

כפי שצוין, יש בשוק מספר חברות שונות שמשווקות רכבים משפחתיים. אחת החברות היותר איכותיות ואהובות על הישראלים זוהי חברת מיצובישי. החברה נכנסה לשוק הישראלי בסוף שנות ה-80', ובעשור של שנות ה-90' הובילה את שוק המכוניות המשפחתיות, עד שמאזדה (להזכיר גם היא חברה יפנית) הפכה להיות פופולארית יותר.

חשוב לציין, כי כניסתה של מיצובישי לשוק הישראלי באמצעות חברת כלמוביל, הביאה עמה סטנדרטיים קפדניים בשוק הרכב שטרם נראו בשוק הישראלי קודם לכן, כדוגמת אחריות היצרן על הרכב במשך מספר שנים, שירות לקוחות מקצועי, טיפול ברכבים במרכזי שירות מוגדרים וכדומה. לאור זאת, גם שאר חברות הרכב נכנסו לתחרות במטרה לזכות בליבו של הלקוח הישראלי בסטנדרטיים הללו.

יש דגם מומלץ?

אחד הדגמים היותר מוכרים של מיצובישי זהו הלנסר. מדובר על רכב שרוב הישראלים סביר להניח מכירים. זהו אחד מדגמי הדגל של החברה וניתן לראות מידי שנה את הדגמים החדשים שלו בכבישי ישראל. מדובר על דגם חסכוני, בטיחותי ואמין מאוד לנהגים. כך, שלמרות שמיצובישי איבדה את הבכורה למאזדה, עדיין הישראלים סומכים על הדגם הזה מאוד.

חייבים לקנות מיד ראשונה?

ובכן, לא חובה. רק מי שיש לו את המשאבים הדרושים יוכל לקנות את הדגמים החדשים של המיצובישי לנסר. עם זאת, אין כל דבר פסול בקניית מיצובישי לנסר יד שנייה. רכבים יכולים להישאר יותר מעשור על הכביש ועדיין להיות במצב טוב , אך כמובן שאם מחליטים לקנות מיצובישי לנסר יד שנייה, יש מספר דברים שחשוב לבדוק בטרם הקנייה.

מה כדאי לבדוק?

כאשר רוצים לקנות מיצובישי לנסר יד שנייה, חשוב מאוד לבדוק קודם כל את המצב הרכב. הן את המצב החיצוני שלו, וכמובן גם את מצבו המכני של הרכב. את מצבו החיצוני כל אחד יכול לבדוק, אולם, את מצבו המכני כדאי לבדוק באמצעות מוסך מורשה נטרלי, שיוכל לתת חוות דעת מקצועית ובלתי תלויה על הרכב.

כמובן, שכדאי גם לקחת מיצובישי לנסר יד שנייה לנסיעת מבחן, בטרם קונים את הרכב, במטרה להרגיש אותו, לראות שאכן נוח לנסוע עם הרכב וכן, לראות שבכל זאת אין תקלה כלשהי שמופיעה במהלך הנסיעה עצמה. אחרי שבודקים את כל אלו, ניתן לקנות את הרכב


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה