שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

רכישת רכב יד ראשונה מקבוצת כלמוביל – שאלות ותשובות


אמנון
 
 

מה מצבם של הרכבים מיד ראשונה המוצעים בסוכנות כלמוביל? כל רכב המוצע למכירה בסוכנות כלמוביל, עבר בדיקה מקיפה של מכון רישוי מוסמך, וכמובן שהוא מצויד בכל התעודות והאישורים המעידים על כך. כמו כן, כל רכבי כלמוביל המוצעים למכירה, נבדקים על כל מכלוליהם, חיצונית ופנימית, על פי סטנדרט שנקבע על ידי יצרן הרכב עצמו.

במידה ואני מעוניין לבצע עסקת טרייד-אין, האם התהליך ייקח זמן רב? עסקת טרייד-אין זוהי עסקה בה נמכר הרכב לסוכנות, ובמקומו נרכש ממנה רכב חדש, בניקוי הפרש המחיר ששולם עבור הרכב הישן. עסקה שכזו מטבעה הייתה עלולה להמשך פרק זמן כפול, אך הודות לכך שכל שלבי המכירה והקניה מאוגדים תחת אותה קורת גג בסניף כלמוביל, ניתן להגיע לסניף עם הרכב הישן, ותוך זמן קצר יחסית, לצאת ממנו עם רכב חדש.

האם באפשרותי לבדוק את הרכב באופן יסודי על ידי מכון שאני אבחר? התשובה לכך היא בהחלט כן. ניתן לקחת את הרכב המבוקש לבדיקה מקיפה בכל אחד ממכוני בדיקת הרישוי הסמוכים, בליווי של נהג מטעם הסוכנות.

המוכר של מרכז המכירה בבאר שבע, הראה לי במחשב, רכב יונדאי שנתוניו מאוד מצאו חן בעיני, אך הוא נמצא במרכז המכירה ברעננה. האם עלי לנסוע עד לשם על מנת לבחון אותו? לחלוטין לא. במידה וזיהית רכב פוטנציאלי עבורך, שנמצא בסוכנות כלמוביל רחוקה יותר, תוכל לבקש להעביר את אותו הרכב לסוכנות הקרובה למקום מגוריך, על מנת שתוכל לבחון אותו. חשוב להדגיש ששינוע הרכב כרוך בהפקדת מקדמה, שמוכיחה את רצינותו של הקונה, ועומדת על סכום של 2000 ₪. סכום זה כאמור, ינוקה כמובן ממחיר הרכב במעמד רכישתו.

מהן אפשרויות התשלום? במקרים רבים, אין באפשרותנו לשלם את מלוא הסכום עבור רכב מיד ראשונה. כאן באים לטובתנו, הצעות מימון של חברות ידועות ואמינות בשוק, המקושרות אל סוכנות מכירת הרכבים, והן מציעות אפשרות למימון שיכול להגיע עד 80% מעלות הרכב. במקרה כזה, כל שנדרש הוא לשלם במעמד הרכישה עבור 20% מעלות העסקה, והיתר בפריסה ובתנאים נוחים יותר.

האם ניתנת אחריות לרכב לאחר רכישתו? לאור העובדה שרובם הגדול של הרכבים המוצעים למכירה בסוכנות כלמוביל, הינם רכבים מיד ראשונה פרטית, שנבדקו ועברו טיפולים במרכזי הרשת המוסמכים של כלמוביל, כמובן על פי הנחיות היצרן, הרי שהתשובה לכך היא בהחלט כן. הרכבים נמכרים עם אחריות של עד 12 חודשים בהתאם לתקנון.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה