שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

שומרים על הבטיחות גם עם נהיגה בקלנועית


rsseowebz

התמונה של ‏‎Gili Webz‎‏.

 
 

עוד הרבה לפני שמטרתה של הקלנועית היא לנייד אתכם אל מקום מבוקשכם ולאפשר לכם עצמאות, המטרה שלה היא בעיקר להבטיח את שלומכם ואת בטחונכם. הקלנועיות המוצעות כיום למכירה הן קלנועיות מתקדמות ובטוחות המעניקות לכם את כל שאפשר לבקש: החל מבטיחות חסרת פשרות ועד הנאה מכלי פונקציונאלי שמקל על חייכם. כבר במעמד רכישת הקלנועית שלכם אתם בוחרים בבטיחות, אך כן חשוב שתדעו כי גם לכם חלק נכבד בכל מערך הבטיחות בהניגה. אז מה תוכלו לעשות כדי להבטיח שתצאו בשלום ותחזרו בשלום?

 

נוהגים אך ורק על שבילים ומדרכות:

 

קלנועית משמשת כיום רבים גם בסקטור הפרטי וגם בסקטור העסקי: אנשים מבוגרים עם קשיי התניידות, אנשים הנמצאים בשיקום לאחר ניתוחים וגם כאלו שהינם בעלי מוגבלויות שונות. כשזה מגיע אל המרחב הציבורי המון אנשי שירות נהנים מתועלות הקלנועית בנמל התעופה, מרכזי הקניות וגם בבתי החולים. הקלנועית מיועדת לנהיגה על שבילים ומדרכות, או לחילופין בתוך מרחבים סגורים במהירות הולמת. חשוב מאד לשמור על כללי הבטיחות בכל הקשור לאופי הנהיגה, שמירה על מהירות ונסיעה באזורים מותרים בלבד.

 

לובשים אפוד זוהר גם בגיחות קצרות:

 

אין כל הנחיה מפורשת ללבוש אפוד זוהר במהלך הנסיעה שלכם עם הקלנועית, אך בעת שרוצים ליצור מעטפת של ביטחון והגנה, הרי שמדובר על המלצה חמה מאד. גם עם רכישת קלנועית יד 2 כדאי להצטייד באפוד שיאפשר לכם להיות זוהרים ובולטים בנהיגה בשעות הערב על המדרכות או השבילים, או בשטחי הקיבוץ או המושב על מסלולים רחבים יותר. זיכרו כי ככל שאתם תנקטו באמצעי בטיחות נרחבים יותר, כך אתם מעניקים קשת של ביטחון לכל הסובבים אתכם – החל מהולכי הרגל ועד הנהגים בכביש הסמוך שיוכלו לראות אתכם.

 

מתקינים בקלנועית צופר:

 

במרבית המקרים לא באמת תצטרכו להשתמש בצופר, וגם הצופרים בכלי הרכב מותקנים לטובת רגעים בהם אין כל מוצא אחר אלא רק לבשר על מצוקה או סכנה באמצעות הצופר. יחד עם זאת, התקנה של צופר מגדילה ומחזקת את תחושת הביטחון שלכם וכך אתם זוכים לשקט נפשי כי בכל מקרה שלא יהיה תוכלו לדווח על מפגע בדרך או על מצוקה בה אתם נמצאים. כיום תוכלו לרכוש אביזרים נפלאים לקלנועית שלכם, גם אם רכשתם קלנועית יד שניה. בעוד ישנם אביזרים שמטרתם בידורית יותר, גם ישנם אלו המסייעים בתחושת הביטחון שלכם כמו צופרים ומראות.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה