שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2545
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

שילוח חפצים אישיים - שילוח בינלאומי אישי


דוד כהן

עורכת תוכן באינטרנט

פארטי אפ בניית אתרים וקידום אתרים

http://www.partyup.co.il/

 
 

אחד הדברים שצריך לדאוג להם כאשר עוברים למדינה אחרת, הוא הדאגה לשילוח החפצים האישיים שלכם. ישנן מספר אפשרויות העומדות בפניכם, כאשר בעצם ההבדל ביניהם הוא הבחירה בין זמני השילוח. מעבר לעובדה שאתם נתקלים בפעם הראשונה בתהליכים שאתם לא מכירים, כשמדובר בנושא שילוח חפצים אישיים, אתם בוודאי תרצו להרגיש בנוח עם האנשים בחברה שתבחרו, כדי שתבצע עבורכם את השילוח.

לכן, כאשר אתם מבצעים מחקר שוק לגבי חברות שילוח, חשוב גם לבדוק את השירות, האם הוא נעים, האם אפשר לשאול כל שאלה בתחום, מבלי להרגיש שאתם מכבידים. כמובן שאתם חייבים לוודא את הפרטים הרלוונטים להליך עצמו, עם איזה ספקים עובדת החברה או האם היא מהימנה, עד כמה היא מנוסה ומקושרת בתחום השילוח הבינלאומי, בכל זאת מדובר בחפצים חשובים לכם.

ברגע שתחתום על חוזה עם חברת שילוח בינלאומי, היא אמורה לסייע לכם בכל מה שקשור לאריזה, בין אם מדובר בייעוץ על סוג האריזה, איך לארוז את החפצים ולעיתים אף לספק לכם מוצרי האריזה בעצמה.

בנוסף על כך, ישנן חברות בארץ, אשר יקשרו אתכם עם איש הקשר בחו"ל, במדינת היעד אליה אתם אמורים להגיע. תוכלו לקבל את כל הפרטים, כדי שתדעו שגם מהצד השני, יש מי שידאג לאינטרסים שלכם ולחפצים שיגיעו. חברת השילוח שתבחרו אמורה לדאוג לכל התהליך מ-א' ועד ת'. רצוי להתחיל לחפש חברת שילוח חודשיים מראש לפחות, כדי לא להיות בלחץ של זמן ולבדוק היטב את החברות בשוק.

כאשר הזכרתי לראשונה את אפשרויות הבחירה בין זמני השילוח, התכוונתי לסוג השילוח: אם אתם לחוצים בזמן, היות והחפצים שלכם היו בשימוש עד לדקה התשעים, מומלץ לכם להשתמש בשילוח אווירי, שדואג כי החפצים שלכם יגיעו תוך ימים ספורים למחוז היעד ביעילות ובדיוק. החסרון במקרה הזה הוא העלות. שילוח אווירי הוא יקר. אם יש לכם אפשרות לשלוח את החפצים מס' שבועות לפני ההגעה, מומלץ בחום לשלוח את החפצים דרך הים, במכולה, היות ושילוח ימי הוא הרבה יותר זול משילוח אווירי, אך בכל מקרה הבחירה היא שלכם. תמיד תוכלו להתייעץ עם המומחים ובעצם רצוי.

לאחר שאתם מחליטים באיזה סוג של שילוח לבחור, רצוי שתזמינו את המכולה מראש, בין עם בשילוח אווירי או ימי, כדי שלא תשארו בלי החפצים האישיים, כאשר אתם מגיעים למקום המגורים החדש שלכם.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה