שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

שיפור חווית הקנייה גם שמדובר בקניית חלפים לרכב


אופיר רכב

בחברת אופיר חלפים תוכלו למצוא מגוון רחב של חלפים לכל סוגי הרכב.

 
 

שיפור חווית הקנייה גם שמדובר בקניית חלפים לרכב:

במידה ורכשתם מוצר כלשהוא לאחרונה, האם המוכר היה אדיב וחייכן? האם המחירים היו הוגנים? ומה הייתה תחושתכם בכניסה אל בית העסק? כל אילו הם מרכיבים במשוואה הנקראת חווית הקנייה. בעולם השירות חווית הקנייה אותה מספקים עסקים ללקוחותיהם היא היתרון היחיד אותו הם יכולים להשיג על פני מתחריהם, גם כאשר מדובר בקניית חלפים לרכב לחוויית הקנייה אותה מקבל הלקוח השפעה רבה על המשך התקשרותו עם בית העסק.

חלפים מקוריים או חלפים תחליפיים?

רכישת חלפים מלווה לרוב בבלבול, השאלה האם לרכוש חלפים מקוריים או חלפים תחליפיים עולה שוב ושוב שכן הבדלי המחיר בין שתי סוגי החלפים הם משמעותיים, חלקי חילוף מקוריים אולי מעט יקרים יותר מהזיופים המוצעים בשוק אך למעשה התוספת של כל שקל שווה את ההשקעה. חלקי חילוף מקוריים ידועים ברמת התאמתם לרכב שכן הם זהים לחלק המוחלף. מחירם הגבוה של חלקי חילוף מקוריים מאלץ רבים לרכוש את אותם החלפים ממגרש לפירוק, במגרשים אלו ניתן למצוא חלפים חדשים שלא צברו קילומטרים רבים על הכביש. חלק חילוף מקורי ילווה לרוב בתעודת אחריות מהיצרן לתקופה משמעותית.

על כן מוכר מנוסה ובעל ידע בתחום יוכל בקלות לשחרר אתכם מכבלי מחשבותיכם ולייעץ לכם מהו החלף המתאים ביותר לרכבכם, במידה והשירות נעשה בנועם הליכות ותוך הקשבה מלאה לדרישות הלקוח הרי שהענקנו ללקוח חווית קנייה איכותית אותה הוא יזכור זמן רב. בשוק התחרותי של היום חייב כל עסק להקדיש מחשבה נוספת לחוויית הקנייה אותה הוא מספק ללקוחותיו, זכרו לקוח מרוצה הוא לקוח שיחזור לעסק ואף ימליץ עליו למכריו, מאידך לקוח שאינו מרוצה לא יחזור אל העסק וישמש כפרסומת גרועה בכל מקום בו הוא ימצא.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה