שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

שירותים של חברות הובלה


פרו הובלות

פרו הובלות חיפה - חברת הובלות בחיפה

 
 

מעבר דירה הוא לא בהכרח עניין פשוט, והרבה פעמים זה תהליך מאוד מורכב המצריך טיפול של אנשי מקצוע מנוסים בהובלות. הרבה אנשים מאמינים שביצוע מעבר דירה הוא שירות אחד כללי שבו מעבירים את תכולת הדירה לדירה אחרת, אך זהו לא נכון.

התחום של הובלות מגוון ומכיל כמה שירותים מרכזיים אשר חשוב להכיר לפני שמזמינים חברות הובלה להגיע ולבצע את הובלת הדירה שלכם. השירותים המוצעים על ידי חברות הובלה הן:

הובלת תכולה מדירה לדירה – זה שירות ההובלה הבסיסי ביותר שיש. מבצעים הובלה של תכולת הדירה לדירה דומה. ההובלה עצמה לרוב מהירה מכיוון שאין הרבה תכולה ולרוב מתבצע מעבר של אותם ארגזים לאותו חלל דירה.

הובלה מבית לבית או מדירה לבית – כמובן שכאן מדובר על הובלה קצת יותר מסובכת מכיוון שתכולת הדירה גדולה יותר ומדובר על מבנה של מספר קומות. במקרה כזה המובילים צריכים לבצע הובלה של תכולה מקומות עליונות, לפעמים בעזרת ציוד מיוחד.

הובלות קטנות – הובלות של דירות מאוד קטנות או הובלות של פריט אחד או שתיים. הובלות אלו יכולות להתבצע במהירות ובקלות ומהיום להיום. הרבה פעמים הובלות אלו הן הובלות לאחר קניית רהיט גדול מחנות או מכירה של רהיט גדול.

הובלות עסקיות – חברות הובלה רבות מבצעות הובלות עסקיות עבור עסקים. מדובר על הובלות של סחורה שצריכה לרוב להגיע למקום היעד תוך 24 שעות. למשל רוב החברות ההובלה בחיפה מבצעות הובלות עסקיות על בסיס שבועי. זה מכיוון שחיפה קרובה לאזור הנמל אז הרבה חברות הובלה שעובדות בתחום של הובלות בחיפה מקבלות סחורה להביא מהנמל לרחבי הארץ.

הובלות בהתאמה לתכולת הדירה – יש הרבה הובלות של דירות אשר לא יכולות להתבצע בלי ציוד מיוחד. למשל אם צריך להעביר פסנתר אז צריך ציוד מיוחד, אם יש ספק שלא ניתן לפרק אז צריך מנוף שיוציא אותה מהחלון. הובלות אלו נחשבות להובלות מיוחדות שלא כל חברת הובלות יכולה לבצע.

הובלה עם אחסון – יש מקרים בהם לא ניתן לבצע פינוי של הדירה הישנה והבאת הציוד לדירה החדשה ביום מעבר אחד, בגלל אי התאמה בתאריכי היציאה מהדירה והכניסה לדירה החדשה. במקרים כאלו חייבים למצוא חברת הובלות אשר יכולה להעניק לנו הובלה ואחסנה של ציוד במחסני החברה.

אריזה והובלה – חברות מסוימות בישראל מציעות גם שירות של עזרה לאריזות והובלת התכולה. למי שלא רוצה לבזבז את זמנו על אריזה של הסחורה או לחילופין מדובר על מבוגרים שלא יכולים לבצע אחסנה במחסן יש לקרוא לחברת הובלות שיכולה לענות לנו על השירות הזה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה