שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

שמירת ערך הרכב שתהפוך את הרכב שלכם למציאה


אמנון
 
 

הקפדה על כל הכללים והעצות שהבאנו לפניכם היא אומנם קצת מטריחה וגוזלת זמן מידי פעם, אולם אף אחד לא רוצה להגיע למצב שהוא נתקע עם רכב שהוא רוצה למכור ולא מצליח לעשות זאת. זכרו תמיד שהשוק של רכב מיד שניה הוא שוק עמוס ומוצף, וכאשר קונה מחפש רכב, הוא מחפש את בעל הרכב הפדנטי שהקפיד לנקות את הרכב שלו לפרטיו לעתים קרובות ולהשקיע בשימורו. מוכר שכזה יוכל לדרוש מקונה פוטנציאלי לשלם את מחיר המחירון של הרכב ולא להסתפק במכירה של רכב שאיבד את ערכו כתוצאה מזלזול ברכב והזנחתו וחוסר שמירת ערך רכב.

 

לפני הנסיעה ובזמן ההתנעה

אל תשתמש בדוושת הגז לפחות עשרים שניות לפני התנעת המנוע שלך או לפני הנהיגה.

כיצד ננקה תאי שריפה?

אפשר לשים לרכב תוספי דלק כדי לנקות את תאי השריפה, אבל יש לדעת שכאשר נוסעים במהירות גבוהה במשך שעתיים לפחות תאי השריפה מתנקים יותר טוב, לכן מומלץ מידי פעם (פעמיים בשנה) לנסוע נסיעה שכזו, אפשר לתכנן טיול למקום מרוחק בדרכים שאינן עמוסות לצורך כך.

הארכת חייו של מצבר הרכב שלך

אורך חייו של המצבר תלוי מאוד בתחזוקתו. אם תשמור על הניקיון של המצבר והקטבים הוא יאריך ימים יותר מאשר מצבר מוזנח ולא מטופל. לכן יש לפרק את הקטבים של המצבר, לנקות אותם ולייבש אותם ולאחר מכן לחזק את הקטבים ואת תפסי המצבר.

חלפים חדשים הם דבר שלא כדאי לחסוך בו כי זה עלול לעלות ביוקר מאוחר יותר. כאשר מחליפים אז מחליפים. נקודה. דאג להחליף במוסך מורשה של היצרן עם רישום מסודר בספר הרכב. כאשר מוכרים רכב יד שניה הקונה אוהב לראות שהספר של הרכב מסודר ותקין.

פוליש לרכב זה טוב ואסתטי, אבל פוליש מוגזם יכול להזיק לרכב ועל כן לא כדאי לעשות לרכב יותר מידי פוליש כדי לא להזיק לו.

שמירת ערכך הרכב בחנייה

ומספר טיפים קטנים לשמירת הרכב גם כאשר מחנים אותו: אל תחנה את הרכב ליד בניין שאתה רואה שמשפצים אותו. הלכלוך של הבנייה עלול לפגוע ברכב שלך. השתדל להחנות את הרכב בין שני עמודים עד כמה שניתן כדי למנוע ממכוניות חונות אחרות לגרום לשריטות ברכב.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה