שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

תקלות נפוצות ותחזוקה נכונה של גיר רכב


גל גול

golaso

 
 

כדי ליהנות מרכב תקין, ובעיקר לאורך זמן, חשוב לדאוג לתחזק אותו נכון. מערכות הגיר שברכב, בין אם הן אוטומטיות או ידניות, מצריכות תחזוקה קבועה ונכונה. את תחזוקתו של הגיר יש לבצע במוסכים מתאימים, המתמחים בכך, ובמיוחד כדי לוודא שמדובר בפתרון הנכון שיאפשר לרכב שלכם לקבל את המענה המתאים לו. לכל סוג של גיר ישנם יתרונות משלו וכל אחד מהם מועדף על ידי קבוצת נהגים אחרת. בין אם גיר ידני או גירים אוטומטיים התקלות, שבהן עשויים להיתקל במהלך הזמן, יכולות להיות רבות ומגוונות, ובמיוחד במקרים בהם נעשה שימוש רב מאד ברכב.

כיצד יש לתחזק גיר ידני

ישנם נהגים רבים המעדיפים רכב עם גיר ידני. גיר ידני הוא פתרון זול יותר וחסכוני יותר, בהשוואה לגיר האוטומטי וגם מציע ביצועים לא רעים. הוא מתאים בעיקר לאלה, הנהנים לנהוג ואוהבים "להרגיש" את הנהיגה עצמה. מי שיודע להשתמש כראוי בגיר ידני, עשוי לגרום לשחיקה מהירה מאד של הגיר ולבלאי. במקרים מסוימים, התקלה בגיר נובעת בשל חוסר בשמן או הצורך להחליף אותו. ניתן למנוע מקרים אלה על ידי תחזוקה נכונה ובדיקת השמן שברכב אחת לכמה שבועות. בכל מקרה, חשוב לאתר את מקור הבעיה במוסך מורשה כדי לקבל את הפתרון המתאים ולפתור את התקלה כמה שיותר מהר.

כיצד יש לתחזק גיר אוטומטי

נהיגה ברכב עם גיר אוטומטי היא נהיגה "קלה" יותר. תחזוקתו של גיר כזה איננה שונה כל כך מתחזוקת גיר ידני ובמקרה של תקלה יש לפעול בהקדם. גם בגיר אוטומטי חשוב להחליף את השמן באופן תדיר ולוודא שיש מספיק שמן במהלך הנסיעה. טיפול לא מתאים וגם לא בזמן, עשוי לגרור בעקבותיו שיפוץ גיר ותקלות נוספות, ואף להחמיר את המצב. גיר אוטומטי שאיננו תקין יכול להשפיע באופן ישיר על תפקודו של המנוע. הוא יכול לגרום לשחיקת המנוע ולנסיעה לא בטוחה. תחזוקה שוטפת של הגיר עוזר לשמור על הרכב כולו, לרבות על המנוע שלו, ועל תפקודו המלא.

בין אם מדובר בתחזוקת הגיר האוטומטי או הגיר הידני, פנייה מהירה לבעלי מקצוע ותחזוקה שוטפת ונכונה תעזור לכם לשמור על הרכב שלכם וגם ליהנות מנסיעה נוחה ונעימה!


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה