שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> רכב כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רכב כללי
 

7 טיפים חובה - לניקוי ושמירה על רכב יוקרה כראוי


דרור עבדה

מוטורקאר הנו לוח הרכב היחיד בישראל המוקדש אך ורק לרכבי יוקרה. באתר ניתן לפרסם רכבים, לאתר רכבי יוקרה במאגר הרכבים שהתפרסמו, לעיין במבחני רכב ולבדוק מחירי מחירון.

 
 

אם יש ברשותכם רכב יוקרה, תרצו לעשות כל מאמץ בכדי לשמר את הרכב ולתחזק אותו בצורה נכונה. טיפול נכון ברכב יאפשר לכם לעשות בו שימוש ארוך טווח ויצמצם משמעותית את עלויות התחזוקה. אבל אולי הסיבה העיקרית לשימור מצבו של רכב יוקרה קשור בערך האבזור, הריפוד וכל המנגנונים הפנימיים של הרכב, שהם משמעותיים לצורך שמירה על איכות ויוקרת הרכב לטווח הארוך.

להלן 7 טיפים חובה לשמירה על מכוניות יוקרה לאורך זמן:

שמירה על רכב נקי ומסודר היא השלב הראשון לקראת תחזוקה נכונה. עשו לכם הרגל לפנות בכל יום את האשפה מהרכב ולנקות אותו באופן קבוע.  רכב נקי הוא רכב מרשים, שימו לב מה הרכב שלכם מספר עליכם. שלבו ברכב פריטים בעלי משמעות אישית. אם תרצו להעביר מסר מכובד, רכב יוקרה נקי יבנה בעבורכם סמל סטטוס מתאים. אחת לחודש כדאי יהיה לפנות אל מרכז שטיפת מכוניות ולבצע רחיצה מקיפה הכוללת גם מריחת שכבה של וקס.  הימנעו ככל הניתן מאכילה ושתייה בתוך הרכב. גם כאשר עושים זאת בזהירות, כתמים של קפה או רטבים מוצאים את דרכם אל המושבים.  שימוש בתכשירים אשר מפיצים ריח נעים ברכב מומלץ. ניתן למצוא כיום מבחר גדול של מפיצי ריח, כל אחד יוכל למצוא לעצמו את הנינוח המתאים לו ביותר. הצבת מפיץ הריח ליד פתח הפעלה של המזגן תפיץ את הניחוח ברכב כולו.  רכב יוקרה זקוק להגנה גם בזמן החנייה. הקפידו לעשות שימוש בכיסויים מתאימים, לנקות במהרה לכלוך או לחנות רק בחניות מקורות. לשלשת יונים, פירות עצים וגשמים עלולים לפגוע במעטפת הצבע החיצונית של הרכב. עשו לכם להרגל ניקוי מהיר של כל לכלוך. מיד כאשר נוצר לכלוך בפנים הרכב או על גבי המעטפת החיצונית יש למהר לנקותו. החזיקו לשם כך מגבוני ניקוי בתא הכפפות של הרכב. רכב יוקרה מרשים הוא בראש ובראשונה רכב נקי. אם אין בכוונתכם לתחזק נכון את הרכב, רכישתו מיותרת. רכב יוקרה מלוכלך אינו יוצר רושם חיובי.  שואב אבק לרכב הוא האמצעי הטוב ביותר לניקוי המושבים של הרכב מאבק, חול ושאר לכלוך. את השואב המיוחד לרכב תוכלו לרכוש בכל חנות המשמשת לציוד רכבים. שאיבת הלכלוך בתוך הרכב תמנע הצטברות של אבק, חול ופירורים. ניקיון תכוף הוא שיעניק לכם רכב נקי ונעים לנסיעה לאורך זמן. 

לשוק רכבי היוקרה ישנם מוסכים המתמחים בשימור ושיפוץ של אבזור וריפוד למכוניות יוקרה. ורבים בוחרים בספק חיצוני מעין זה עבור טיפול תקופתי של הרכב בכדי לשמר את מצבו, בנוסף לכל האמור לעיל.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה