שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> תאונות דרכים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תאונות דרכים
 
אתם וודאי משתדלים לשמור על הרכב שלכם מפני נזקים כאלו ואחרים אך לעיתים מתרחשים מצבים שלא ניתן לחזות מראש ואתם זקוקים לפחח רכב מקצועי ואמין. אז אם אתם גרים באזור המרכב קרוב לחולון זה בהחלט יכול לעזור לכם.
המשך קריאה
בעולם העסקים לנותני השירותים יש חלק בלתי נפרד בפעילות השוטפת של המשרד. כאשר מדובר על הובלת משרד ליעד חדש, בין אם מסיבה של סגירת משרד והעברת הריהוט למחסן, פתיחת משרד חדש, התרחבות עסקית וצמיחה בצוות העובדים ואפילו אם מדובר רק בהתחדשות יש צורך לבחור בחברת הובלה אשר תענה על צרכי המשרד ותדע לטפל במעבר במקצועיות, בזריזות על מנת לחסוך בזמן יקר, ביעילות כל זאת תוך שמירה על חיסיון לקוח ושמירה על המידע שאליו נחשפים. 
המשך קריאה
הנושא של זהירות בדרכים הוא רב חשיבות, ויכול למנוע הרוגים ופצועים בתאונות דרכים. זהירות בדרכים חייבת להילמד כבר בגיל הרך, על מנת להפחית את מספר הילדים שנפגעים בתאונות דרכים. זהירות בדרכים חייבת להילמד גם בכיתות בית הספר היסודי, כי ילדים חוצים כבישים בדרך לבית הספר, או נוסעים על אופניים לבית הספר ובשעות הפנאי.
המשך קריאה
התדירות הרבה שבהן מתרחשות תאונות הדרכים יצרה אצלנו מנגנון הגנה שלא מתרגש בכל פעם שאנו שומעים או רואים שיש תאונת דרכים.
המשך קריאה
אחת הבעיות המרכזיות כיום במדינת ישראל היא נושא תאונות הדרכים. נושא זה הפך בשנים האחרונות למכת מדינה של ממש, ומשטרת התנועה ומוסדות האכיפה מבצעות פעולות רבות על מנת להוריד מן הכביש נהגים מסוכנים.
המשך קריאה
ההתייחסות ל  - תאונת דרכים , היחס ל – שכרות ( ואף היחס ל – מהירות מופרזת ) צריך להתחיל בעוד בני הנוער מתגבשים, בכיתות י' ו-י"א ו-י"ב. ההסברה על תאונת דרכים , מהירות מופרזת או שכרות צריכה להיות הסברה שאיננה מגמתית או מפחידה אך בהחלט שהינה מציאותית. וכן, כמו במדינת ויקטוריה שבאוסטרליה, אם תמונות אמיתיות מ – תאונת דרכים מחרידה , זה הדבר שימנע את תאונת דרכים הבאה – אז אני בעד!
המשך קריאה
  החוק הוא אבן יסוד במלחמה ב - תאונת דרכים , ראו מה מדינת ישראל עושה לגבי מכת המדינה ששמה תאונת דרכים . בשנת 2006 לאחר שנים קשות של תאונת דרכים , מדינת ישראל החליטה לעשות מעשה (חבל ששנים רבות מדינת ישראל "ישבה על הגדר" ולא בחרה בצעד החלטי ותקיף) - מדינת ישראל אימצה  בחום את דו"ח הועדה הציבורית  - דו"ח שיינין. דו"ח שיינין קבע שיש צורך  אקוטי להכין תוכנית לאומית למען הבטיחות בדרכים והמלחמה ב – תאונת דרכים . ואכן  בשנת 2006 חוקקה הכנסת את "חוק הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים" (התשס"ו  2006).  
המשך קריאה
1-7 מתוך 7

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה