שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2480
מאמרים: 7532
Like: 59
מאמרים -> רכב ותחבורה -> תאונות דרכים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תאונות דרכים
 

הובלת משרדים


אירית

חברת אירית הובלות, חברת ההובלות הגדולה בארץ, מעל 20 שנות וותק בתחום. החברה מעניקה שירותי הובלה מגוונים: הובלות דירה, משרדים, כספות, פסנתרים, הובלות לסטודנטים, הובלות קטנות, הובלה יבשתית, הובלת חנויות ומפעלים, הובלת חומרים רגישים ועוד. בחברה מעניקים שירותי הובלה נלווים נוספים כגון: שירותי אריזה לפני המעבר, שירותי אחסון לטווח ארוך ולטווח קצר, שירותי פריקה, השכרת ארגזים פירוק והרכבת רהיטים ושירותים נוספים. החברה בעלת וותק ומעסיקה צוות מובילים מהטובים והמקצועיים בארץ, המעניקים שירות אדיב, יסודי ונוח במחירים גמישים ובשעות נוחות, בכל רחבי הארץ, אשר הופכים את תהליך ההובלה מתהליך מייגע, מסורבל וארוך לקצר, ענייני ומקצועי. בנוסף, החברה מעניקה ביטוח בתהליך ההובלה לציוד המובל. 

 
 

בעולם העסקים לנותני השירותים יש חלק בלתי נפרד בפעילות השוטפת של המשרד.

כאשר מדובר על הובלת משרד ליעד חדש, בין אם מסיבה של סגירת משרד והעברת הריהוט למחסן, פתיחת משרד חדש, התרחבות עסקית וצמיחה בצוות העובדים ואפילו אם מדובר רק בהתחדשות יש צורך לבחור בחברת הובלה אשר תענה על צרכי המשרד ותדע לטפל במעבר במקצועיות, בזריזות על מנת לחסוך בזמן יקר, ביעילות כל זאת תוך שמירה על חיסיון לקוח ושמירה על המידע שאליו נחשפים.

בהובלת משרד ישנה חשיבות גדולה, אם לא העיקרית לעמידה בזמנים. בניגוד להובלת דירה או ציוד רגיל, קטיעת רצף שעות עבודה, במיוחד כאשר מדובר בעסק חי המתחדש ולא בפתיחת עסק חדש, גורמת לנזק כלכלי אשר לעיתים הוא לא מן הנמנע כיוון שמדובר בביטול עבודה, תשלום לעובדים מבלי מתן תפוקה ועוד.. לכן חשוב מאוד לבחור בשעות בהן אין פעילות ולא בשעות פעילות המשרד.

לדוגמא: בנק הפעיל בימים א-ה מומלץ לבצע את מעבר הסניף ביום שישי, חברות הייטק המתחילות את פעילותן בין השעות 10:00-11:00 רצוי לבצע את המעבר בשעות הבוקר המוקדמות, חברות מסחר מול הבורסה שעובדות מול זמני חו"ל רצוי לבצע את הפעילות בשעות הבוקר ובכך תצומצם הפגיעה הכלכלית למינימום מה שיכול להגיע לעשרות אלפי שקלים ואף יותר.

לאחר שבחרתם שעה ומועד יש לבחור את חברת ההובלה.

חשוב לבצע סקר שוק ולבחור בחברה בעלת ניסיון בתחום הובלת משרדים. חברה וותיקה יכולה להעיד על יציבות העסק ולקוחות חוזרים- שכידוע בעולם העסקים אין המלצה טובה מזאת.

נושא אבטחת מידע הוא חשוב ביותר כאשר ישנם גורמים זרים החשופים למידע פנימי וחסוי של החברה. לכן, במעבר משרד, יש לפקח ולהפקיד עובד חברה אמון על נושא אבטחת מידע אשר ידאג להובלת המסמכים, מחשבים, אי חשיפה לסיסמאות ועוד. הנושא חשוב ובולט ביותר כאשר מדובר בבנקים, חברות השקעות, חברות הזנק מתחילות שעיקר החומר נמצא על המחשב וטרם פורסם, משרדי עורכי דין, פירמות רואי חשבון, משרדי חקירות ומשרדים ממשלתיים. את החומר החסוי רצוי להוביל בכספת או להצמיד לצוות ההובלה גורם מהחברה אשר יפקח ויבקר על תהליך ההובלה למען השקט הנפשי.

ולבסוף, חשוב לוודא שלחברת ההובלה קיים ביטוח לעת הצורך.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה