שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2095
מאמרים: 6825
Like: 59
מאמרים -> תעשייה -> כלי עבודה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלי עבודה
 
מלגזה מתקדמת, יכולה לעזור לעסקים רבים. מלגזות מתקדמות יכולות לשנע סחורות, ממקום למקום, למשל מפס ייצור של מפעל כלשהו, למשאיות שמובילות את המוצרים מפתח המפעל, לחנויות או למחסנים.
המשך קריאה
עבודות בטון הן שם כולל למגוון רב של סוגי עבודות, כאשר הנפוצות בניהן הן – עבודות ניסור וקידוח.
המשך קריאה
מאוורר תעשייתי הוא למעשה שם כולל לסוגים שונים של מאווררים הקיימים במפעלים ועסקים שונים הפועלים בהספק גבוהה,
המשך קריאה
קידוח ידני מספק פתרונות חפירת בורות במקומות קטנים וקשים לגישה. חשוב לבחור קבלן וותיק ומנוסה לקבלת עבודה מקצועית ואיכותית.
המשך קריאה
בניגוד לעבר, בו מלגזות היו בשימוש של מפעלים ומרכזי מסחר גדולים, כיום ניתן לראות שימוש במלגזות במגוון רחב של מקומות, גם במגזר הפרטי.
המשך קריאה
מלגזות למכירה במבצע מיוחד, יכולות לסייע לעסקים שונים, לשפר את הרווחים שלהן.  מלגזות הן כלי עבודה יעיל, בשביל שינוע של סחורות, ולכן יש להן ביקוש רב.
המשך קריאה
יכול להיות שאתם זקוקים עכשיו למלגזה בעבודה, אך אתם לא משוכנעים שזה הזמן לרכוש לעצמכם אחת כזו.
המשך קריאה
שופל לעבודות עפר, מסוגל להזיז כמויות גדולות של עפר, בעזרת כף גדולה מאוד, שבה הוא מצויד. השופל הוא כלי ציוד מכני הנדסי (בראשי תיבות: צמ"ה), שמיועד לתפקיד של ביצוע עבודות עפר בהצלחה.
המשך קריאה
בעלי מקצוע מקצועיים ככל שיהיו אם לא יהיה בידם כלי עבודה איכותיים אז עבודתם לא תצא ברמה הרצויה או לחילופין זמן ביצוע העבודה יתארך יותר.
המשך קריאה
בחנות כלי העבודה בירושלים אודי כלי עבודה תוכלו למצוא הרבה סוגים של אוזניות נגד רעש. חברת m3היא החברה המובילה בעולם לייצור אוזניות מגן, והיא מייצרת מגני אוזניים איכותיים ביותר אשר ניתנים לרכישה בחנות כלי העבודה אודי כלי עבודה. אחד הדגמים הטובים ביותר של אוזניות נגד רעש המיוצרים על ידי חברת  m3ונמכרים באודי כלי עבודה הוא דגם אוזניות מגן H540. דגם מתקדם זה של אוזניות מגן משמש עבור הגנה מרבית מפני רעש מסיבי כמו רעש הבוקע ממקומות כמו מפעלים, מטווחי ירי וחדרי מכונות.
המשך קריאה
1-10 מתוך 20 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה