שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> תעשייה -> כלי עבודה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלי עבודה
 

אוזניות נגד רעש מדגם H540 של חברת m3


אוהד זמלר
 
 

בחנות כלי העבודה בירושלים אודי כלי עבודה תוכלו למצוא הרבה סוגים של אוזניות נגד רעש. חברת m3היא החברה המובילה בעולם לייצור אוזניות מגן, והיא מייצרת מגני אוזניים איכותיים ביותר אשר ניתנים לרכישה בחנות כלי העבודה אודי כלי עבודה. אחד הדגמים הטובים ביותר של אוזניות נגד רעש המיוצרים על ידי חברת  m3ונמכרים באודי כלי עבודה הוא דגם אוזניות מגן H540. דגם מתקדם זה של אוזניות מגן משמש עבור הגנה מרבית מפני רעש מסיבי כמו רעש הבוקע ממקומות כמו מפעלים, מטווחי ירי וחדרי מכונות.

אוזניות נגד רעש מדגם H540 של חברת m3

אוזניות נגד רעש מצוינות אלו של חברת M3מספקות רמת הנחתה של 35 דציבלים, והמשתמש בהם יכול להסתובב איתן במשך שעות ולהרגיש איתן בנוחות. המבנה של מגן אוזניים זה מדגם H540של חברת m3הוא מבנה של כיפה כפולה, והן כוללות ספוג פנימי שמונע תהודת צלילים. ביחד מספקים אלמנטים אלה הגנה מצוינת מעוצמות רעש בתדרים שונים.

אם אתם עובדים בסביבה רועשת ומעוניינים במוצר שיעניק לכם הגנה מקסימלית מרעשים, אוזניות נגד רעש מדגם H540של חברת m3הן הדגם המושלם של אוזניות רעש עבורכם. מגני אוזניים מצוינים אלה כוללים ספוגי אטימה רחבים שמלאים בתערובת מיוחדת של נוזל וספוג אשר יחדיו מעניקים אטימה מעולה.אוזניות נגד רעש אלה ניתנות לרכישה הן באתר האינטרנט של אודי כלי עבודה והן בחנות הפיזית בירושלים.

אביזרי בטיחות בעבודה נוספים

באודי כלי עבודה תוכלו למצוא אביזרי בטיחות נוספים כגון אטמי אוזניים, נשמיות, מסכות ומשקפי מגןשיספקו לכם הגנה מקסימלית בזמן העבודה ותוכלו להרגיש בטוחים בעבודה. אז בנוסף להגנה לה אתם זקוקים מפני הרעש שאלו את עצמכם לאילו עוד אביזרי בטיחות בעבודה אתם זקוקים וצרו קשר עם אודי כלי עבודה, שהרי הבטיחות קודמת לכל.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה