שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2540
מאמרים: 7581
Like: 59
מאמרים -> תעשייה -> כלי עבודה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלי עבודה
 

אספקה טכנית


אבי ביטון
 
 

 

תעשיות ועסקים שונים נדרשים לרכוש אספקה טכנית באופן חד פעמי או שוטף לצורך ביצוע של עבודות שונות. אספקה טכנית היא שם כולל למגוון רחב של מוצרים המהווים כלי עזר עבור תעשיות שונות כמו תעשיית הבניין, תעשיית הברזל וכדומה. בין אם הצורך של אספקה טכנית הוא שוטף ובין אם הוא חד פעמי, רכישה של אספקה טכנית צריכה להתבצע בחברות המתמחות באספקת ציוד טכני אשר עבר את מכון התקנים ועומד בכל הסטנדרטים של ציוד עזר.

אספקה טכנית לצרכי מיגון

אחת הדוגמאות לסוג של אספקה טכנית היא אספקה טכנית לצרכי מיגון. תעשיות שונות משתמשות בציוד מיגון מסוגים שונים על מנת לשמור על בטיחותם של עובדי החברה ועל מנת לבצע את העבודה באופן הנכון ביותר. כלי מיגון יכולים להיות מסיכות שעובדי התעשייה יעטו על פניהם במקרה של עבודה בסביבה העלולה לזהם או לגרום להם לבעיות נשימה או חליפות מיגון שיעטו על גופיהם במידה והעבודה מבוצעת בסביבה מסוכנת המצריכה מיגון של הגוף.

אספקה טכנית לצרכי עבודה

כלי עבודה הם האספקה הטכנית הנפוצה ביותר הנדרשת על ידי תעשיות שונות. בעלי מקצוע רבים כמו גם מפעלים גדולים נדרשים לרכוש ציוד אשר יסייע לביצוע העבודה במסגרת המפעל או בבית הלקוח. דוגמאות לאספקה טכנית הכוללת כלי עבודה הן מקדחים מסוגים שונים, פטישים, כלי קידוח וכדומה. כלי העבודה יכולים להיות כלים כבדים או קטנים בהתאם לצרכים ולאופי העבודה של מבקשי הכלים.

אספקה טכנית חייבת לעמוד בתקנים המחמירים מבחינה עיצובית ומבחינה בטיחותית. מאחר וכלי עבודה וחומרי מיגון משמשים בפעמים רבות לביצוע עבודות שכרוכה בהן סכנה כלשהי כמו קידוחים שונים ועבודות בסביבה מסוכנת ומזוהמת, כלי עבודה וחומרי מיגון שאינם עומדים בתקנים עלולים להסב נזק למי שמשתמשים בהם ולכן חשוב ביותר בעת הזמנה של אספקה טכנית לוודא את אמינותו ומקצועיות של הספק ולרכוש את הציוד התקין ביותר.

המחיר של אספקה טכנית נגזר מפרמטרים שונים וביניהם היצרן של הכלים והחומרים, ארץ הייצור שלהם ועלויות הייבוא, הגודל ושל החומרים השונים והשימושים שלהם. על מנת לקבל את המחיר הטוב ביותר מומלץ לבצע סקר שוק אודות הספקים השונים. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה