שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> תעשייה -> כלי עבודה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלי עבודה
 

כלי עבודה מהווים 80 אחוז מהצלחת העבודה עצמה


יחי - מאיץ האתרים

אם גם אתם רוצים לקדם את אתרכם במאמרים איכותיים כנסו למאיץ האתרים וצרו קשר.

 
 

מאז ומתמיד האדם היה משתמש בכלי עבודה על מנת ליצור דברים או לתקן. לכל תחום ולכל מקצוע יש את כלי העבודה שלו, לתחום עבודות העץ, לתחום עבודות המתכת וכדומה. ישנם בשוק כלי עבודה ירודים מבחינת האיכות שלהם אלו כלים שמיוצרים במטרה לתת מענה למחיר שוק ולרוב משמשים את המגזר הפרטי הביתי. אולם בעלי מקצוע לא יכולים להרשות לעצמם כלי עבודה ירודים באיכותם ולכן ישנם כלים שמוגדרים מקצועיים ומיועדים לבעלי מקצוע.

 

כלי עבודה בענפים השונים

נקח לדוגמה את אחד מהמקצועות היפים יותר שהוא הנגרות, היכולת לקחת חתיכת עץ וליצור ממנה כיסא, שולחן, ארון זו יכולת מדהימה. אולם ללא כלים מתאימים דבר זה לא יכול להתאפשר. תארו לכם פטיש לדפיקת מסמרים שמתפרק בזמן העבודה... מעבר לעובדה שהכלי אינו שמיש גם הסכנה בפציעה היא בגדר אפשרות, פטיש לא איכותי למעשה יכול לגרום לנזק, כמוהו גם כל כלי עבודה אחר, איכות הכלי תורמת לביצוע שלו ולבסוף על איכות העבודה שנעשית. דוגמה נוספת נקח ממוסך לתיקון רכבים, במוסך משתמשים בהרבה כלי עבודה ידניים כגון מפתחות פתוחים, מברגים, פטישים וכדומה. אם לדוגה תוך כדי חיזוק בורג המפתח נשבר... ראשית כעת אנו נהיה תקועים ללא כלי לסגירת הבורג, ויחד עם זאת שוב סכנת הפגיעה או הפציעה שעלולה להשבית את יום העבודה ובכך לגרום לנזק כלכלי.

 

כלי עבודה טוב = עבודה טובה

בעל מקצוע שרוצה להפיק ממקום עבודתו את מירב התוצאות ובנוסף שיהיו על הצד הטוב ביותר  מבחינת גימור ואיכות, אינו יכול להתפשר על כלי עבודה ירודים כלומר זולים. עצם העבודה שהעסק צריך לעצור בשל כלי עבודה שאינו תקין לא שווה את זה. לכן עדיף בכל תחום שמשתמש בכלים לקחת בחשבון שכלי טוב מחזיר את עלותו על ידי העבודה שהוא נותן, וכלי זול יגרום לנו בעסק להוצאות נוספות ומיותרות.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה