שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2480
מאמרים: 7532
Like: 59
מאמרים -> תעשייה -> כלי עבודה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלי עבודה
 

מאוורר תעשייתי


goren assa
 
 

במדינתנו החמה שבה שורר מזג אוויר ים תיכוני חמים, די קשה להסתדר ללא פתרונות אוורור יעילים המותאמים לאופי החלל, בין אם מדובר בבית פרטי או משרדים ופי כמה וכמה כאשר מדובר על תעשיות ומפעלים שבהם מופעלות מכונות שונות המפזרות חום בחלל. תעשיות רבות ומפעלים רבים תלויים באוורור וקירור הנמצאים בחלל על מנת לאפשר לעובדים לעבוד בתנאים אידיאליים, ובעיקר בחודשי הקיץ החמים, כמו גם תעשיות שונות הזקוקות לתנאי אוורור וקירור מסוימים כמו למשל תעשיות שבהן יש מכונות רבות הזקוקות אף הן לטמפרטורה מסוימת או אולמות אירועים המאכלסים כמות רבה של מוזמנים זקוקים לאוורור כדי לאפשר למוזמנים ליהנות מאוויר נקי וצלול. למעשה, כל תעשיה באשר היא זקוקה לתנאי אוורור בעוצמות שונות של אוורור ולכן אחד הפתרונות היעילים ביותר לתעשיות ועסקים מתחומים שונים הוא מאוורר תעשייתי.

מהו מאוורר תעשייתי ומה תפקידו?

מאוורר תעשייתי הוא למעשה שם כולל לסוגים שונים של מאווררים הקיימים במפעלים ועסקים שונים הפועלים בהספק גבוה, ולא כפי שאנו מכירים מאווררים קטנים ביתיים שתפקידם לאוורר חדרים קטנים. ישנם סוגים שונים של מאווררים תעשייתיים, כמו - מאוורר נייד תעשייתי שהוא פופולרי במגוון תעשיות, הוא יעיל במיוחד כשהטמפרטורה בחוץ לא גבוהה במיוחד כדוגמת חודשי האביב ותפקידו לצנן את האוויר על ידי פיזור משב רוח לכיוונים הרצויים במטרה לצנן אזורים מסוימים אליהם המאוורר פונה. כמו כן, מאוורר תעשייתי יתקשה להתמודד עם מזג אוור חם מידי ועם לחות, כיוון שביום שמשי וחם בו נושבות רוחות חמות המאוורר יפזר רוח חמה לכל עבר ולא ישמש כמזגן, ולכן למאוורר תעשייתי ניתן לחבר מצנן אוויר או לחלופין להפעיל את המזגן בחלל יחד עם המאוורר, מה שיגרום לו לפזר אוויר צונן ונעים בחלל.

היתרון הבולט – חיסכון באנרגיה

רבים שואלים למה לא להדליק מזגן עוצמתי במקום להפעיל מאוורר תעשייתי, התשובה לכך היא ברורה – השימוש במאוורר הוא חסכוני יותר בצריכת אנרגיה ביחס למזגן, כיוון שיש צורך בהפעלת החשמל בלבד שאותו צורך המנוע ולא בהפעלת מדחסים ומערכות שונות נוספות המותקנות במזגנים. מסיבה זאת, מאוורר תעשייתי הוא פתרון נהדר עבור מפעלים ותעשיות ויוכל לחסוך להם בעלויות החשמל החודשיות.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה