שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2480
מאמרים: 7532
Like: 59
מאמרים -> תעשייה -> כלי עבודה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלי עבודה
 

קידוח ידני


שיווק נכון
 
 

נגיד אתם מתגוררים בבית פרטי והמבנה שלכם לא חובר עדיין למערכת הביוב המקומית מכל סיבות שהם..ואז למעשה אתם צריכים בור ספיגה לשפכי הביוב. או למשל חצרות וגינות בעלות סכנת הצפה בעונות הרטובות והתשתית הקיימת לא מספקת פתרונות לניקוז סביר של מי הגשמים..אלא הם חלק  לדוגמאות של שימושים לקידוח ידני. שימושים נוספים יכולים להיות קידוח לצורך חפירת בורות על מנת להניח כלונסאות שישמשו לבניית יסודות של מבנים. כלונסאות מהווים יסודות של הבניין שדורש בסיס יציב וחזק וחלוקת משקל שווה בשביל היציבות העתידית שלו. צורך נוסף שיכול להיות ונפוץ בעולם הוא קידוח למטרת בדיקות איכות קרקע במיוחד בחיפושי נפט או גם לצורך החלטה על בניה עתידית במקום.

 

קידוח ידני נעשה על ידי מקדח שמורכב על זרועות שמחוברות למגדל קידוח בעל שליטה מכאנית על עצמת הקידוח. ההפעלה נוצרת על ידי לחץ הידראולי של שמן שעובר בצינורות מבנה המקדח. היתרונות הבולטים של שיטה זאת היא שכמו בדוגמאות הנ"ל מדובר על מקומות קטנים בעלי גישה מוגבלת, למשל לטרקטור עם ראש מקדח. מדובר על באמת חצרות וגינות בבתים פרטיים, על חדרים בתוך המבנה או אפילו מרתפים. השיטה היא יעילה בגלל הגמישות למקומות צרים. עם זאת השיטה גם בעלת חיסרון מבחינת זמן הביצוע ויכולות השינוע של הציוד. הקידוח הוא איטי כי הרבה עבודה נעשת ידית גם השינוע הוא של חלקים גדולים מכאנים בידי אנשים. מכאן יוצא שכמות הבורות שניתן לחפור כך בזמן סביר היא מספר בודדים לעומת טרקטורים שמיועדים לעבודה זאת ומספקים תפוקה טובה יותר מבחינת היקף עבודה והזמן הרצוי לסיומה.

 

בעת בחירת קבלן לביצוע קידוח ידני מאוד חשוב לבחור חברה בעלת וותק וניסיון שיכולה להראות עבודות קודמות ולספק המלצות. קבלן ביצוע לא מקצועי מספיק יספק עבודה לא טובה שתגרום להוצאות נוספות בתיקון וגמר העבודה הנדרשת.

 

צרו קשר עם שלמה חוינסון בעל וותק וניסיון בתחום קידוח ידני לקביעת פגישת ייעוץ עבורכם.

 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה