שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2475
מאמרים: 7519
Like: 59
מאמרים -> תעשייה -> כלי עבודה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלי עבודה
 
שופל לעבודות עפר, מסוגל להזיז כמויות גדולות של עפר, בעזרת כף גדולה מאוד, שבה הוא מצויד. השופל הוא כלי ציוד מכני הנדסי (בראשי תיבות: צמ"ה), שמיועד לתפקיד של ביצוע עבודות עפר בהצלחה.
המשך קריאה
בעלי מקצוע מקצועיים ככל שיהיו אם לא יהיה בידם כלי עבודה איכותיים אז עבודתם לא תצא ברמה הרצויה או לחילופין זמן ביצוע העבודה יתארך יותר.
המשך קריאה
בחנות כלי העבודה בירושלים אודי כלי עבודה תוכלו למצוא הרבה סוגים של אוזניות נגד רעש. חברת m3היא החברה המובילה בעולם לייצור אוזניות מגן, והיא מייצרת מגני אוזניים איכותיים ביותר אשר ניתנים לרכישה בחנות כלי העבודה אודי כלי עבודה. אחד הדגמים הטובים ביותר של אוזניות נגד רעש המיוצרים על ידי חברת  m3ונמכרים באודי כלי עבודה הוא דגם אוזניות מגן H540. דגם מתקדם זה של אוזניות מגן משמש עבור הגנה מרבית מפני רעש מסיבי כמו רעש הבוקע ממקומות כמו מפעלים, מטווחי ירי וחדרי מכונות.
המשך קריאה
כספות מיועדות לשמירה על חפצים יקרי ערך, וגם על שטרות כסף ומסמכים חשובים. יש כספות ביתיות, שמתאימות לדירת מגורים. ויש כספות שמתאימות לחברות ולמוסדות.
המשך קריאה
מלגזות למכירה בהזדמנות, מאפשרות לקבל כלי עבודה חיוני, בתנאים מצוינים. מלגזות למכירה, מסוגלות לשפר תוצאות עסקיות, בגלל שהן חוסכות זמן וכסף. המלגזות עובדות במחסנים לוגיסטיים, בחקלאות, במפעלי ייצור ועוד.   
המשך קריאה
השכרת מלגזות היא כמו השכרת רכב. חשבו מה הייתם בודקים בהשכרת רכב. זה בדיוק מה שתבדקו בהשכרת מלגזות.  
המשך קריאה
מלגזות תאפשרנה לכם לשפר תוצאות עסקיות על ידי חיסכון בזמן ובמאמצי העובדים. המלגזות מתאימות במיוחד לעבודה במפעלי ייצור, במרכזים לוגיסטיים, בחקלאות ועוד. המלגזות יכולות להיות מלגזות דיזל או מלגזות חשמליות.
המשך קריאה
כלי עבודה כבדים חייבים להיות איכותיים ובטוחים לשימוש. כלי עבודה פגום או מאיכות נמוכה עלול לעלות בחיי אדם
המשך קריאה
  רב תא – מה זה בכלל? האם קרה לכם שרציתם לסדר את העסק שלכם, את פינת העבודה שלכם, רציתם לאחסן ברגים,כלי עבודה ועוד... כיום יש פתרון לזה – רב תא.
המשך קריאה
אפוא, אחרי מחשבה רבה החלטתי שעליי ראשית כול לשתף בלבטיי בעלי מקצוע שיודעים איכה לעזור לחיילים משוחררים. הלוא, אלה הם יועצים שמשוחחים עם צעירים בנעליי מדי יום. בהתאם לכך, יכולים הם לתת זווית נכונה ולסייע להגיע להבנה מה ברצוני לעשות.
המשך קריאה
<< הדף הקודם 11-20 מתוך 22 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה