שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> תעשייה -> מפעלים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מפעלים
 
מחליף חום חשמלי בתעשייה התהליכית מאופיין, מתוכנן ונבדק בדומה למחליף חום צינורות שתפקידו להעביר חום בין זורם A לזורם B (ובכלל זה העברת חום בין נוזל לגז וכיוצ"ב).
המשך קריאה
בכל מבנה בעל מפלסים ניתן למצוא מעקות מסוגים שונים שמטרתם הוא לשמור על בטיחות השוהים בהם מפני נפילה או החלקה ממפלס עליון לתחתון. מעקות מיוצרים ומותקנים על פי תקני בטיחות רשמיים אשר מפורסמים במסמכים רשמיים.
המשך קריאה
מלגזה אידאלית בשבילכם, תסייע לכם בשינוע של סחורות מנקודה לנקודה. למלגזה יש מזלג קדמי, שבעזרתו היא מרימה את הסחורה.
המשך קריאה
התמונה הראשונה שעולה בראש כשחושבים על מפעל תעשייתי היא תמונה של חומרים כימיקליים ורעילים, עשן שיוצא מהגג וריחות לא נעימים כאלו ואחרים. הכלי שמונע ממפעלים להיראות בדיוק ככה, הוא המפוח
המשך קריאה
מכונות שרינק למפעל, מסייעות לארוז מוצרים במהירות. מכונות שרינק, הן סוג של מכונות אריזה. מכונות השרינק, נמכרות למפעלים בכל העולם.
המשך קריאה
במהלך חיינו, אנחנו חשופים לרעלים ולזיהומים שמתרחשים בסביבה. הם יכולים להתרחש בכל מקום, ובצורות שונות ומגוונות. כאשר לא פעם יש להם השלכות בריאותיות. אין ספק, שככל שהמודעות עולה, ואורח החיים הבריא תופס תאוצה, יש צורך בשימוש במוצרים שיעזרו לנו עם הרעלים שנפלטים לחלל האוויר, ישאבו את האוויר, וישמרו עלינו ועל הבריאות שלנו כאשר אנחנו שוהים במקומות שונים. אחד מן המוצרים אשר מסייעים לנו בדיוק בזה, הוא המפוח. קראו:
המשך קריאה
מכונות אריזה איכותיות, מסייעות לאריזה מהירה ומוצלחת, של מוצרים שונים. מכונות אריזה, כדאי לבחור בעזרת ייעוץ מקצועי, כך שהמכונה תתאים היטב, לצרכים שלכם. בארץ מייצרים מוצרים רבים, שנארזים בעזרת מכונות האריזה, ושאחר כך נשלחים לשוק המקומי, או מיוצאים למדינות אחרות.
המשך קריאה
צריכים להעביר או להוביל את המפעל שלכם למקום חדש? בארץ או בחול? תצטרכו למצוא חברה מקצועית שעוסקת בשילוח בינלאומי. במאמר תוכלו למצוא אחת כזו שתתאים לצרכים שלכם. 
המשך קריאה
עשרות סוגים של מדבקות קיימות בשוק בישראל, חשוב לדעת את התכונות של אותם מדבקות ומה העסקים היצרניים מסוגלים לבצע על מדבקה, הקאפה, מדבקות לעיטוף רכבים, מתקני התצוגה,מדבקות הקיר, ואף חלק מהמדבקות בגלילים ועוד... הכל מבוצע על מדבקות ויניל...
המשך קריאה
כיום מגוון רחב של שלטים שונים, מה יהיה השלט הנכון ביותר עבורי הלקוח ? האם יש השלכות כלכליות לטווח הארוך על התקנת שלט בכניסה לבית העסק שלי ? ומה עלויות של שלט כזה או אחר ?
המשך קריאה
1-10 מתוך 16 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה