שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2412
מאמרים: 7396
Like: 59
מאמרים -> תעשייה -> מפעלים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מפעלים
 
מלגזה אידאלית בשבילכם, תסייע לכם בשינוע של סחורות מנקודה לנקודה. למלגזה יש מזלג קדמי, שבעזרתו היא מרימה את הסחורה.
המשך קריאה
התמונה הראשונה שעולה בראש כשחושבים על מפעל תעשייתי היא תמונה של חומרים כימיקליים ורעילים, עשן שיוצא מהגג וריחות לא נעימים כאלו ואחרים. הכלי שמונע ממפעלים להיראות בדיוק ככה, הוא המפוח
המשך קריאה
מכונות שרינק למפעל, מסייעות לארוז מוצרים במהירות. מכונות שרינק, הן סוג של מכונות אריזה. מכונות השרינק, נמכרות למפעלים בכל העולם.
המשך קריאה
במהלך חיינו, אנחנו חשופים לרעלים ולזיהומים שמתרחשים בסביבה. הם יכולים להתרחש בכל מקום, ובצורות שונות ומגוונות. כאשר לא פעם יש להם השלכות בריאותיות. אין ספק, שככל שהמודעות עולה, ואורח החיים הבריא תופס תאוצה, יש צורך בשימוש במוצרים שיעזרו לנו עם הרעלים שנפלטים לחלל האוויר, ישאבו את האוויר, וישמרו עלינו ועל הבריאות שלנו כאשר אנחנו שוהים במקומות שונים. אחד מן המוצרים אשר מסייעים לנו בדיוק בזה, הוא המפוח. קראו:
המשך קריאה
מכונות אריזה איכותיות, מסייעות לאריזה מהירה ומוצלחת, של מוצרים שונים. מכונות אריזה, כדאי לבחור בעזרת ייעוץ מקצועי, כך שהמכונה תתאים היטב, לצרכים שלכם. בארץ מייצרים מוצרים רבים, שנארזים בעזרת מכונות האריזה, ושאחר כך נשלחים לשוק המקומי, או מיוצאים למדינות אחרות.
המשך קריאה
צריכים להעביר או להוביל את המפעל שלכם למקום חדש? בארץ או בחול? תצטרכו למצוא חברה מקצועית שעוסקת בשילוח בינלאומי. במאמר תוכלו למצוא אחת כזו שתתאים לצרכים שלכם. 
המשך קריאה
עשרות סוגים של מדבקות קיימות בשוק בישראל, חשוב לדעת את התכונות של אותם מדבקות ומה העסקים היצרניים מסוגלים לבצע על מדבקה, הקאפה, מדבקות לעיטוף רכבים, מתקני התצוגה,מדבקות הקיר, ואף חלק מהמדבקות בגלילים ועוד... הכל מבוצע על מדבקות ויניל...
המשך קריאה
כיום מגוון רחב של שלטים שונים, מה יהיה השלט הנכון ביותר עבורי הלקוח ? האם יש השלכות כלכליות לטווח הארוך על התקנת שלט בכניסה לבית העסק שלי ? ומה עלויות של שלט כזה או אחר ?
המשך קריאה
עמדת עבודה במרחב העבודה היא דבר הכרחי שתופס יותר ויותר פוקוס במקומות עבודה רבים. הסיבות לכך הן רבות, הוכח כי ברוב המקמות בהן קיימת עמדת עבודה ייעודית העובדים מרגישים נוחות רבה יותר לביצוע המשימה, וכן רואים בסדר והארגון כדאגה לתנאים שלהם, ונמצא כמגביר מוטיבציה לביצוע עבודה ולהיות אפקטיביים יותר, ולבצע תהליכים בצורה יעילה יותר. העובדים מתעייפים פחות וצריכים להשקיע פחות אנרגיה בביצוע הפעולות השונות ובכך להיות יעילים יותר ולבצע יותר משימות בצורה מיטבית.
המשך קריאה
תרגום עברית אנגלית ע"י אנשי מקצוע, מסייע לבצע תרגום, שהוא מדויק ובאיכות גבוהה. תרגום עברית אנגלית, מסייע לייצא סחורות ושירותים מישראל.
המשך קריאה
1-10 מתוך 14 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה