שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2473
מאמרים: 7519
Like: 59
מאמרים -> תעשייה -> מפעלים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מפעלים
 

עמדת עבודה


שני
 
 
עמדת עבודה – למה חשוב להשקיע בעמדות העבודה שיש במשרד שלנו?

המשרד שלנו הוא אחד החללים בו אנחנו מבלים את רוב שעות היום שלנו. אם אנחנו רוצים שיהיה לנו נעים במשרד אנחנו צריכים להשקיע הרבה מאוד בעיצוב שלו. העיצוב של המשרד שלנו יכול להשפיע גם על איכות העבודה שלנו ועל התפוקה האישית שלנו. כאשר אנחנו מעצבים את המשרד שלנו כדאי לנו לוודא שתהיה בו עמדת עבודה איכותית. השקעה בעמדות עבודה היא השקעה באיכות החיים שלנו בעבודה. כאשר נוח לנו בעבודה אנחנו עובדים טוב יותר ובאופן יעיל יותר – כך שהעסק שלנו מרוויח יותר כסף.

עמדת עבודה – מה חשוב שיהיה בכל עמדת עבודה?

עמדת עבודה היא פריט בסיסי בכל משרד. בכל עמדת עבודה חשוב שיהיה שולחן וכיסא נוחים. עוד חשוב לוודא שבכל עמדה של כל עבוד יהיה מחשב איכותי עם מסך גדול וגם מכשיר פקס, מכשיר טלפון ומדפסת. כדאי לוודא שסביבת העבודה של כל עובד תהיה נעימה מאוד וניתן לשים לכל עובד לוח מודעות עליו הוא יוכל לתלות את יומן הפגישות שלו או תמונות של בני המשפחה שלו. אנחנו יכולים לבחור לעצב את העמדה באופן יצירתי מאוד או באופן קלאסי שכולל סקלת צבעים של שחור ולבן. מדע ארגונומיה מתמקד בעיקר בהתאמה של המוצר לעובד ולצרכיו ולסביבת העבודה שלו. פעמים רבות גם העיצוב נגזר מצרכים אלה.

עמדת עבודה – למה כדאי שבכל עמדת עבודה יהיה שולחן מתכוונן?

אחד הדברים שכדאי לוודא שיהיה בכל עמדת עבודה הוא שולחן מתכוונן. שולחן מתכוונן יכול להפוך את יום העבודה של העובדים שלנו לנוח יותר. עובד שיש לו שולחן מותאם אישית למידות הגוף שלו יכול לעבוד בצורה נוחה יותר. כאשר השולחן שלנו בגבוה המתאים לראש שלנו ולידיים שלנו קל לנו יותר לעבוד על גבי המחשב. כאשר השולחן שלנו מתאים לגובה שלנו אז גם אין לנו כאבי גב חזקים מאוד בגלל ישיבה לא נכונה. השקעה באיכות השולחנות של העובדים שלנו בעמדות העבודה שלהם היא השקעה איכותית שתחזיר את עצמה בתפוקה גדולה יותר של העובדים שלנו ובהשקעה רבה יותר שלהם בביצוע התפקיד האישי שלהם על הצד הכי טוב שהם יכולים בכל יום מחדש.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה