שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7615
Like: 59
מאמרים -> תעשייה -> מפעלים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מפעלים
 

רוני סופרסטאר הולכת לערוך עבודה בחול


מורן אופיר
 
 
לחלום ביורו.

חברים, אתם בחברה טובה; נתח נכבד מהמדינה עושה מאמצים כדי לסגור את החודש! המיסים מתייקרים, גלי פיטורים מתרחשים ולא מרגישים מוערכים. בעיקר עכשיו, כשאנו מתקרבים לבחירות, עתיד המדינה בספק ומייד מתנפץ החלום הישראלי.

תוכלו לחיות בקושי ולסבול, להתעורר מדי בוקר, לייחל ליותר טוב לילדינו, ותוכלו לנסות לחיות בברצלונה - פחות קשה משחשבתם. בתור אחד שעבר לפני כעשור ועדיין שומע מחברים הנאחזים בתקווה ועדיין לא ויתרו - על כך שקשה בארץ בניגוד למקומות אחרים, החלטתי במאמר זה לסבר את האוזן לכם איך להצטרף אליי - ואולי אפילו להצליח, במקום אחר…

עבודה באירופה

כצעד ראשוני, רצוי לברר עם הוריכם והדודות - כדי שאולי תמצאו קרוב רחוק באזור שונה על פני כדה''א. בדרך כלל עדיף להשקיע בהוצאת אזרחות, זה בסדר כשתגלו שזה לא ליותר מכמה שנים, רק שיהיו חלופות.

במידה ולא מאשרים לכם להוציא אזרחות, לעיתים אפשרי להשיג דרכון ואישור עבודה - שיסייעו לכם לשהות שם תקופה, ללמוד בה ואפילו לקבל ערך מוסף, כמו האוכל. יש מדינות מסוימות שיתירו לכם מעמד קבע כלשהו לאחר מספר שנים של מחייה, שימו לב שהמדינות הללו גם יצטרכו להפקיע לכם את האזרחות בעקבות אירועים או מסיבות דתיות. עדיף להתעדכן מבעוד מועד ב'עשה'' וה''אל תעשה'' אשר נקבעו מראש.

ויזה - מה עלול להכשיל?

חשוב לדעת, כל ארץ והקריטריונים הספציפיים שלה בשביל להוציא ויזה זמנית. נגיד, אשרת תייר לאמריקה הצפונית דורשת מסכת ראיונות ארוכה, בזמן שויזת תייר לתאילנד לא כ''כ מסובכת, אבל תאפשר שהות של רק 30 ימים. התעדכנו בגוגל על הדרישות שהממשלה הציבה, מכיוון שתהליכים מסוימים מתחלפים מפעם לפעם.

טרם הפגישה בשגרירות תצטרכו להביא תעודה מזהה, תמונת פספורט תקפה, דרכון בתוקף, ותעודות אחרות שיבקשו מכם. אמליץ גם להתלבש יפה ולהתנהג בנימוס, לא מודיעים לכם מי האדם אשר יערוך את הראיון - ומראה אסתטי עלול להכריע. המחירים לא תמיד קבועים - בדר''כ מחמישים דולר לכמעט 1000 שקלים. חוץ מזה, טווח הזמנים אשר תחכו בשביל להנפיק את האישור הארעי - יכול לנוע בין יום עד כמה שבועות. שימו לב לתכנן לפני, לא תרצו להחמיץ הזדמנות חד פעמית בגלל תכנון לקוי.

במקרה ויש לכם משפחה, ישנם קריטריונים בחלק מהמדינות, שבעזרתם ניתן לנפק ויזה לילדים ולאשה.

יש ויזה. מה עושים עכשיו?

נסו לקרוא קצת על השלטון באזור, על אופי המקומיים ואפשרויות תרומה לכלכלה. אמליץ בנוסף לקלוט את הלשון העיקרית, אפילו בצורה בסיסית.

יש מדינות - בהן תמצאו די במהירות שפע של עבודות מוכרות יותר, כגון: ניקיון או מוצרי ים המלח, אשר יוכלו להכניס לכם די הרבה כסף, אפילו רק עד תקופה מסוימת. האמת, רוב המשרות הנ"ל מזוהות יותר עם תיכוניסטים ואנשים שלא עבדו בעבר, אך בחיפושים באמת למצוא את מקומכם בניו יורק, כנראה שתזיעו קצת לפני.

חייבים עוד מידע? לחצו וכנסו ל-http://www.terminal.co.il. כשיזדמן לי - אתן מידע נוסף ואנסה לקרב אתכם לאט לאט - שתמצאו את החזון הישראלי המשודרג. אשמח לקבל מסרים!

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה