שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2475
מאמרים: 7519
Like: 59
מאמרים -> תעשייה -> מפעלים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מפעלים
 
עמדת עבודה במרחב העבודה היא דבר הכרחי שתופס יותר ויותר פוקוס במקומות עבודה רבים. הסיבות לכך הן רבות, הוכח כי ברוב המקמות בהן קיימת עמדת עבודה ייעודית העובדים מרגישים נוחות רבה יותר לביצוע המשימה, וכן רואים בסדר והארגון כדאגה לתנאים שלהם, ונמצא כמגביר מוטיבציה לביצוע עבודה ולהיות אפקטיביים יותר, ולבצע תהליכים בצורה יעילה יותר. העובדים מתעייפים פחות וצריכים להשקיע פחות אנרגיה בביצוע הפעולות השונות ובכך להיות יעילים יותר ולבצע יותר משימות בצורה מיטבית.
המשך קריאה
תרגום עברית אנגלית ע"י אנשי מקצוע, מסייע לבצע תרגום, שהוא מדויק ובאיכות גבוהה. תרגום עברית אנגלית, מסייע לייצא סחורות ושירותים מישראל.
המשך קריאה
אם נחשוב בגדול, אין תעשיה בישראל, בשני העשורים האחרונים התעשיה בישראל נמחקה כלא היתה, מדוע מה גורם לזה ומה עלינו לעשות או בכלל האם יש פתרונות 
המשך קריאה
גוף חימום הוא צינור חשמלי שלתוכו עובר חשמל. כל דבר חשמלי, צורך גוף חימום. למשל בתחום המוצרים הביתיים: תנורי אפייה, מדיח כלים, מכונות כביסה, מקרר, מיקרוגל, רדיאטור בחורף, תנורי חיום וכו, ובתחום התעשייתי, תנורי אפיה, למסעדות, מדיחי כלים תעשייתיים, מכשירים למטבח המוסדי בצתחום הקייטרינג, תנורי קיטור, בתחום הטקסטיל, למעשה תחום התעשייה הינון נרחב ביותר.
המשך קריאה
  עסקים למכירה  נמצאים בראש המסחר הקשה והם נושא שקשה להתמודד איתו ,הקונה תמיד שואל את עצמו עסק טוב לא מוכרים אז מה הסיבה האמיתית למהלך ,עסק ריווחי לא מעבירים ,כמו כן המוכר מאוד מפרגן ומשבח את העסק שלו ואז עוד יותר מתעצמת השאלה אז למה הוא מוכרטעות נוספת רווחת במכירת עסקים , שהמוכר טוען לפוטנציאל אדיר , הקונה שואל אז למה לא מימשת אותו ואז מתחילות להגיע סיבות שונות ומשונות  
המשך קריאה
חשוב לדעת, כל ארץ והקריטריונים הספציפיים שלה בשביל להוציא ויזה זמנית. נגיד, אשרת תייר לאמריקה הצפונית דורשת מסכת ראיונות ארוכה, בזמן שויזת תייר לתאילנד לא כ''כ מסובכת, אבל תאפשר שהות של רק 30 ימים. התעדכנו בגוגל על הדרישות שהממשלה הציבה, מכיוון שתהליכים מסוימים מתחלפים מפעם לפעם.
המשך קריאה
<< הדף הקודם 11-16 מתוך 16

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה