שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> תעשייה -> מתכות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מתכות
 
כפי שהדלת מהווה את הכניסה לביתכם, השער מהווה את הכניסה הראשית, אם לא היחידה, לחצר ביתכם או למשרדכם. השער הוא זה, אשר מקבל את פני האורחים שלכם ומשאיר את עוברי האורח בחוץ. השער נותן תחושת פרטיות ואינטימיות בעת השהייה בבית ובעיקר בעת השהייה בחצר. כאשר ישנם ילדים קטנים בבית, השער מקנה תחושת ביטחון הן להורים והן לילדים. התקנת שערי אלומיניום תספק את כל הדרישות האלו ועוד.
המשך קריאה
בעלי עסקים רבים התבקשו לא אחת מחברת הביטוח או ממשרד הביטחון להתקין כספת בעסק. פעולה שלכאורה נראית פשוטה למדי יכול להפוך במהרה למהלך מיגע ומתיש
המשך קריאה
כספות הן שם נרדף לאותה קופסה מפלדה עם מנגנוני נעילה שאמורה למנוע גישה לתכולה שלה, הדעה הזו רווחת כמעט בכל מקום. אך בפועל כל סוגי הכספות ללא יוצא מן הכלל ניתנות לפריצה, ההבדל בין הכספות הוא הזמן שלוקח לאותו גנב לפתוח אותם
המשך קריאה
במשרד שבו ישנה תעבורה ערה של ספקים ומשווקים אנו רואים לא פעם את הספק או המוביל שמגיע בחטף למשרד זורק על השולחן מעטפה עם מסמכים או כסף שנאסף מלקוח וממשיך בדרכו. הסיכוי לאובדן הינו גדול מאוד במיוחד אם באותו רגע נתון הפקידה לא הייתה במקומה או שהייתה עסוקה בשיחת טלפון. על מנת למנוע מצבים מביכים של חוסר סדר או אובדן החלו בשנים האחרונות להתקין כספות משרדיות. בזכות כספות אלו יש סדר וארגון.
המשך קריאה
  עיצוב של מדרגות אשר יובילו מהרחוב אל הבית או בתוך בית בעל יותר מקומה אחת מהווה נדבך חשוב בכל תכנית בנייה או שיפוץ. עם ההחלטה העיצובית על צורת המדרגות שייבנו עולה השאלה באשר לחומר הגלם אשר ישמש לבניית המדרגות. מאחר וקיימים מספר חומרי גלם לבניית מדרגות ביניהם מדרגות מתכת, מדרגות בטון, מדרגות ברזל וכדומה והיות והבטיחות של המדרגות צריכה להיות הפרמטר הראשון שיש להתחשב בו בתהליך עיצוב ובניית מדרגות, להלן טיפים לבחירה ופיקוח על תהליך בניית המדרגות. 
המשך קריאה
1-5 מתוך 5

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה