שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2449
מאמרים: 7482
Like: 59
מאמרים -> תעשייה -> מתכות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מתכות
 

התקנת שערי אלומיניום


רועי ילון

Magniv

 
 

 

סיבות להתקנת שער

כפי שהדלת מהווה את הכניסה לביתכם, השער מהווה את הכניסה הראשית, אם לא היחידה, לחצר ביתכם או למשרדכם. השער הוא זה, אשר מקבל את פני האורחים שלכם ומשאיר את עוברי האורח בחוץ. השער נותן תחושת פרטיות ואינטימיות בעת השהייה בבית ובעיקר בעת השהייה בחצר. כאשר ישנם ילדים קטנים בבית, השער מקנה תחושת ביטחון הן להורים והן לילדים. התקנת שערי אלומיניום כמו שערי ברזל תספק את כל הדרישות האלו ועוד.

לעתים קרובות, שערי כניסה לחצרות בתים נראים מוזנחים ולחר שהם נפתחים, נגלות לעין חצרות מקסימות! חשוב להבין, שכאשר שער הכניסה מוזנח, הרושם הראשוני על הבית הוא שלילי. גם במקרים בהם חצר הבית והבית עצמו מושקעים ביותר. ניתן להסיק אם כן, שהשער מהווה גם אביזר דקורטיבי לחצר ומקור לרושם ראשוני על הבית.

בחירה באלומיניום

האלומיניום הוא מתכת גמישה וקלה עיצוב, לראיה – נייר האלומיניום מהמטבח הביתי שלכם, ובשונה מהעץ, הוא עמיד יותר בפני נזקי מזג האוויר ואיננו דליק. למרות היותו סוג של מתכת, האלומיניום לא נוטה להחליד. מסיבות אלו ואחרות, התקנת שערי אלומיניום  נפוצה כל כך בארץ ובעולם.

הבחירה באלומיניום, לעומת ברזל, היא בעיקר לצורך התקנת שערים חשמליים. הסיבה לכך היא היות האלומיניום קל משקל ומתאים להתקנה קלה ונוחה יחסית על המסילות. כמו כן, משקל האלומיניום לא מכביד על המסילות והמנועים של השערים החשמליים.

המחיר

מחירי השערים מושפעים על ידי מספר פרמטרים עיקריים:

גודל השער

הרכב השער (אלומיניום מלא או, סגסוגת של מספר חומרים)

עיצוב השער

הם שער חשמלי או לא

לסיכום

קראו גם על מעקה למדרגות וגם מדרגות פנים

התקנת שערי אלומיניום הפכה עם חלוף השנים לנפוצה מאוד בארץ ובעולם. הסיבות לכך הן רבות וקשורות באופן ישיר לתכונות האלומיניום לעומת חומרים אחרים, היכולים לשמש לייצור שערים לבית ולחנייה.

אם אתם לקראת התקנה של שער לחצר הבית או לחנייה, זכרו את התכונות הייחודיות של האלומיניום והשוו אותן לחומרי גלם אחרים המיועדים לבניה ועיצוב של שערים. בתום ההשוואה, פנו לאנשי מקצוע לקבלת ייעוץ ועשו את הבחירה הנכונה לכם ולביתכם.

 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה