שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2449
מאמרים: 7482
Like: 59
מאמרים -> תעשייה -> מתכות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מתכות
 

כספות ואומנות הפריצה


יחי - מאיץ האתרים

אם גם אתם רוצים לקדם את אתרכם במאמרים איכותיים כנסו למאיץ האתרים וצרו קשר.

 
 

כספות הן שם נרדף לאותה קופסה מפלדה עם מנגנוני נעילה שאמורה למנוע גישה לתכולה שלה, הדעה הזו רווחת כמעט בכל מקום. אך בפועל כל סוגי הכספות ללא יוצא מן הכלל ניתנות לפריצה, ההבדל בין הכספות הוא הזמן שלוקח לאותו גנב לפתוח אותם. אך המאמר הזה אינו בא ללמד כיצד פורצים כספת אלא כיצד בעלי מקצוע מורשים צריכים לפרוץ כספות בצורה נכונה וזאת על מנת שניתן יהיה לתקן ולהשמיש אותם מחדש.

 

תהליך פריצה חוקי של כספות

על מנת שניתן יהיה לבצע פריצה ומבוקרת ותיקון של כספות ראשית יש להבהיר כי כאשר גנב או פורץ עומד לפני כספת אין לו זמן, אולי גם האזעקה תפעל במקביל, לכן הגנב ינסה לעקור את הכספת ולברוח איתה ולא ינסה לפתוח אותה כי לרוב זה יגזול מהגנב לא מעט זמן. לכן חשוב לבצע התקנה מקצועית לכל סוגי הכספות, קטנות וגדולות כאחד. כאשר חברה מקצועית או בעל רישיון פריצה ניגש לכספת עליו ראשית לזהות את הסוג, לרוב זיהוי נכון מאפשר גישה נכונה למנגנוני הכספת. יש לציין כי כספות עם תקן לרוב אינם ניתנות לפתיחה בצורה קלה אלא להיפך ישנם מכשולים רבים ומלכודות שימנעו גישה קלה או נוחה. בעל מקצוע מיומן לרוב מכיר את סוגי הכספות השונים ויש לו ידע שנצבר עם הזמן. על מנת לשמר את הכספת ולא לפגוע בה בצורה שאין אפשרות להשמיש אותה מחדש יש להימנע מחיתוך על ידי להביור או דיסק. אם הכספת בעלת תקן יתכן כי החיתוך בכלל לא יתאפשר.

 

תיקון כספות לאחר פריצה

לאחר שנפרצה הכספת  קיימות 2 אפשרויות הראשונה היא להחליפה בחדשה אולם תהליך זה כרוך בעלויות בוהות, האפשרות השנייה היא לבצע תיקון ולהמשיך ולהשתמש בכספות. התיקון חייב להתבצע בצורה מקצועית, איטום של חור הקידוח אינו מחזיר את ההגנה שנפגעה עקב הפריצה. חשוב לוודא כי התיקון מתבצע בצורה שלא ניתן לזהות אותו.  חשוב להבין כי בכל מקרה כספות שעברו פריצה, חוקית או לא אינן כפי שהיו לפני הפריצה. תיקון הפריצה בצורה מקצועית מתאפשר רק אם בוצע תיקון לפלדה ומערוכות הנעילה, אחרת הכספת פגיעה לחלוטין.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה