שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2449
מאמרים: 7482
Like: 59
מאמרים -> תעשייה -> מתכות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מתכות
 

כספות משרדיות לחיסכון בזמן


יחי - מאיץ האתרים

אם גם אתם רוצים לקדם את אתרכם במאמרים איכותיים כנסו למאיץ האתרים וצרו קשר.

 
 
מה זו כספת משרדית?

כספות משרדיות הן בדיוק כמו כספות ביתיות הן בנויות באותה צורה. אפשר לומר שכספת ביתית וכספת משרדית זו אותה אחת. מנגנון הנעילה הוא אותו מנגנון נעילה ורמת המיגון גם היא שווה בין 2 סוגי הכספות.

למעשה כספות משרדיות מטרתן לתת מענה לצורך באיסוף ואחסון של ניירת משרדית או כספים.

כמובן שישנם משרדים בהם ערכי הכספים הם גבוהים מאוד ואז נדרש מיגון מקצועי עם תקנים מחמירים בפני פריצה ולעיתים גם תקן חסינות לאש.

 

כספות משרדיות, סדר וארגון עם הגנה מלאה

כאמור הייעוד הוא לצורכי ארגון וסדר. על מנת ליצור מצב שבו אותו מוביל או ספק מביא מעטפה עם ניירת או כסף ומניח אותה במקום שלא ילך לאיבוד מכינים כספת עם חריץ השחלה. החריץ משמש את הספק או מוביל בצורה יעילה מאוד. ברגע שהגיעה מעטפה משלשלים אותה ישירות לחלל הכספת דרך חריץ ייעודי. מידות החריץ הן בהתאם לדרישות ולגודל המעטפות שבדרך כלל משתמשים בהם באותו בית עסק. החריץ שיוצרים בכספות יכול להתבצע בכמה אופנים.

פתח השחלת מעטפות על סוגיו:

חריץ רגיל - משמש לרוב משרדים שריקון המעטפות מתבצע באותו יום עסקים או כאשר הערכים הם נמוכים. יוצרים פתח בחלקה העליון או באחת הדפנות של הכספת ודרכה מושחלות מעטפות.

חריץ עם שרוול אל חזור - חריץ מסוג זה בנוי משרוול מתכת שמקובע בהתאמה למיקום החריץ, המעטפות המושחלות יורדות דרך השרוול ונופלות לתוך חלל הכספת, על מנת למנוע את דייג המעטפה על ידי גורמים לא רצויים חברת ר.א.מ כספות יצרה טכניקה ייעודית שבעצם יוצרת מעין שיניים חדות, ברגע שינסו לשלות את המעטפה החוצה היא תתקע בשיניים האלו ותיפול חזרה.

 

לסיכום:

כספות משרדיות נותנות מענה לסדר ואירגון, סוגי הכספות ורמת המיגון שלהם משתנה מצורך לצורך. חשוב להתייעץ עם גורמים מקצועיים על מנת לבחור את המתאים ביותר.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה