שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2449
מאמרים: 7482
Like: 59
מאמרים -> תעשייה -> מתכות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מתכות
 

כספת לעסק


יחי - מאיץ האתרים

אם גם אתם רוצים לקדם את אתרכם במאמרים איכותיים כנסו למאיץ האתרים וצרו קשר.

 
 

בעלי עסקים רבים התבקשו לא אחת מחברת הביטוח או ממשרד הביטחון להתקין כספת בעסק. פעולה שלכאורה נראית פשוטה למדי יכול להפוך במהרה למהלך מיגע ומתיש. ישנם כל כך הרבה כללים, חוקים, דרישות ותקנים לגבי כספת בעסק שכולם יחד מביאים לא אחת את בעל העסק פשוט לוותר. לא אשקר ואומר כי אם ישנה באפשרותכם לוותר אז תוותרו ותחסכו לעצמכם בעיות אך אם בכל זאת אתם רוצים להתקין כספת בעסק והתלבטת לגבי הסוג של הכספת או הדרך הנכונה להתקין אותה, הרי לפניכם מורה נבוכים.

 

לבחור כספת מתאימה ולא רק במידות

לא בכל עסק צריך כספות אולם ישנם בתי עסק מסוימים שהעניין הוא חובה. לדוגמה חנות תכשיטים או מפעל שמייצר עבור משרד הביטחון וכדומה. כאשר מתקבלת דרישה כזו מומלץ להתייעץ עם חברה אמינה ובעלת ניסיון , הכוונה היא לא ללכת למשווק או למי שמוכר אלא ישירות למי שמייצר, לרוב התשובה האמיתית להתאמת כספת לצורך תהיה מדויקת. ההתאמה כאמור אינה רק במידות אלא גם ברמת המיגון, ככל שהערכים גבוהים יותר כך רמת המיגון צריכה לעלות.

 

כספת לפי דרישת משרד הביטחון

ישנם חברות שעובדות עם מפעלים ביטחוניים או עם משרד הביטחון. יתכן אפילו שאלו מפעלים שמייצרים רכיבים או חלקים מסויימים שנמצאים בשימוש משרד הביטחון ועל מנת לשמור עליהם או על מסמכים רלוונטיים הקשורים לעניין ישנה חובה להתקין כספת על פי מפרט משרד הביטחון ובהתאם לרמת הסיווג של התכולה. ישנם 3 רמות סיווג לכספת במפרט משרד הביטחון שמור, סודי וסודי ביותר. כל אחד מהכספות הינו בעל רמת מיגון שונה.בנוסף לבחירת רמת המיגון המתאימה לסוג העסק גם סוג ההתקנה חשוב לא פחות. ככל שרמת המיגון עולה כך ההתקנה והעיגון צריכים להיות טובים יותר מסיבה אחת פשוטה, אם המיגון גבוהה סביר שהערכים גבוהים ולכן צריך התקנה מאסיבית יותר. סוגי

ההתקנה הקיימים הם קיבוע לקיר בטון או לרצפת בטון, יציקת פלטה מפלדה בתוך בטון וריתוך הכספת אליה, עיטוף הכספת בבטון המחבר בית הרצפה וגב הכספת למקשה אחת.

שלומי שוורץ מומחה בתחום הכספות


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה