שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2446
מאמרים: 7479
Like: 59
מאמרים -> תעשייה -> תעשייה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תעשייה כללי
 
בטוח שלפחות כמה מכם חוויתם לא פעם ולא פעמיים את העצבים שלאחר הקניות. אתם חוזרים הביתה עם כל השקיות, לוקחים נשימה ארוכה לקראת הפרויקט הגדול, סידור המוצרים בארונות המטבח בצורה שבה הכל הכנס מבלי ליפול.  
המשך קריאה
אחרי דילמות רבות החלטתם שאתם רוצים לקחת על עצמכם את הפקת כנס המחזור השנתי? התחלתם להזמין את כל האורחים וכעת אתם עומדים בפני משימות לוגיסטיות נוספות? אם כך, עכשיו זה הרגע לחשוב על המיקום הטוב ביותר שיש.
המשך קריאה
מפיץ ריח אוטומטי, בשונה ממפיץ ריח קבוע, הוא מכשיר בר-כיול. בעבר, מפיצי ריח לא היו אוטומטיים אלא ידניים. למעשה, הם לא פעלו כלל על חשמל: הם היוו קופסאות בישום מפלסטיק אשר הונחו בחדר המיועד. עידן מפיצי הריח האוטומטיים הוא למעשה עידן מפיצי הריח החשמליים. על מנת שמפיץ ריח חשמלי יוגדר 'אוטומטי' הוא צריך להתבסס על תכונה פשוטה ביותר: כיול שלו על פי ימי השבוע. על המכשיר להציג יומן תאריכים עם מתן אפשרות להגדיר בכל יום את השעות בהן יופעל המכשיר ובעוצמה הרצויה. זו המשמעות של מפיץ ריח אוטומטי.
המשך קריאה
תאמינו או לא, תהליך התקנת כספות איכותיות ומאובטחות בבית או במשרד לא נמצא כמעט בכל "פרויקט גדול" מכיוון שאנשים רבים מאמינים שזה לא דבר גדול אלה נושא שכיח מאוד בקרב הבית הפרטיים העסקים וטוענים שהיום כל משפחה/עסק קטן, גדול חייב התקנת כספות לצורך אחסנת מוצרים יקרי ערך – במיוחד מאז שהיום רוב הלקוחות מעוניינים להגן על ו"להפקיד את החיים שלהם" ממש לתוך הכספת עצמה! תאמינו או לא, תהליך התקנת כספות איכותיות ומאובטחות בבית או במשרד לא נמצא כמעט בכל "פרויקט גדול" מכיוון שאנשים רבים מאמינים שזה לא דבר גדול אלה נושא שכיח מאוד בקרב הבית הפרטיים העסקים וטוענים שהיום כל משפחה/עסק קטן, גדול חייב התקנת כספות לצורך אחסנת מוצרים יקרי ערך – במיוחד מאז שהיום רוב הלקוחות מעוניינים להגן על ו"להפקיד את החיים שלהם" ממש לתוך הכספת עצמה!
המשך קריאה
המאמר הבא הוא המשך של המאמר הקודם. במידה ולא קראתם את חלק א' רני ממליצים מאוד לקרוא כי הוא הבסיס למה שנסביר עכשיו
המשך קריאה
רוצים לדעת איך עובד מזגן? רוצים לדעת איך עובדת מערכת קירור? במאמר הבא תקבלו את התשובה
המשך קריאה
מחיר סולר להסקה נוטה להשתנות לעיתים קרובות כי הוא מושפע משורה ארוכה של פרמטרים. הדרך לבדוק מה המחיר של הסולר בכל רגע נתון היא לעקוב אחר הפרמטרים ולהכיר אותם.
המשך קריאה
ספרינקלרים (מתזים בעברית) הם מערכת כיבוי אש מתקדמת. מדובר במתקנים המיועדים להזרים רסס מים מלמעלה במקרה שדליקה פרצה באזור שמעליו הם מותקנים.
המשך קריאה
פרופיל חברת ISS העולמית אין מה לעשות גודל קובע בעולם העסקים. ככל שחברה יותר גדולה כך היא יכולה לעסוק ביותר פרויקטים במקביל, כך כוח האדם שלה יותר גמיש, כך היא עושה בטכניקות יותר טובות ובטכנולוגיה יותר מתקדמת זה נכון כאשר אנחנו מדברים על חברת תוכנה, על משרד עורכי דין או על חברת ניקיון. על רקע זה אם אתם מחפשים אחר חברות ניקיון אנחנו מציעים לכם לבחור את החברה הגדולה ביותר וכך להבטיח כי תקבלו את השירות האיכותי ביותר. כאן המקום לציין כי חברת ISS, במקור חברה דנית, היא חברת הניקיון הגדולה ביותר בעולם אשר פעילה מאוד גם בשוק ההסעדה והאבטחה עם שווי שוק של למעלה מעשרה מיליארד דולר ועם עשרות אם לא מאות אלפי עובדים בכל העולם וזהו משהו שאתם צריכים לקחת בחשבון.
המשך קריאה
אם אתם מחפשים מכבסה ברמת גן ועולה בכם החשש להשאיר את הפריטים שלכם אצל ספק אותו אתם לא מכירים, בעזרת המדריך הבא יוקל החשש מעליכם. את בחירת המכבסה ברמת גן נחלק למספר תנאים:  
המשך קריאה
1-10 מתוך 138 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה