שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> תעשייה -> תעשייה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תעשייה כללי
 
טכנאי עד העסק עם שירות מחשבים לעסקים עובדים המחשבים על המידע באופן מסונכרן ונגיש לכולם. כך כל העובדים יכולים לדעת מה קורה ומה מצב העבודה של חבריהם, והמנהלים יכולים להיות מעודכנים ולתכנן את המשך הפעילות של העסק. שירות מחשבים לעסקים כולל כמה אספקטים חשובים אותם נפרט במאמר הבא.
המשך קריאה
מנדפים הם כלי חשוב בתעשיות רבות, בתעשיית המזון מנדפים משמשים כלי חשוב שמסנן ככל הניתן את העשן והאוויר שמגיע מאיזורי הבישול השונים במסעדות לדוגמא ומטרת אותם מנדפים הוא לנטרל ככל הניתן ובצורה הטובה ביותר את האוויר, הריחות והעוצמות השונות של הריח, אלו ללא נידוף נכון וסינון יכולים להפוך למפגע סביבתי מפריע בצורת ריח, אוויר לא נקי, לחות ושילוב כל כל המרכיבים האלה יכול בהחלט להפריע לסביבה, לעסקים שונים, למגורים ובהחלט אינו רצוי.
המשך קריאה
איפה אפשר להתקין מערכות סולאריות? מה כולל תכנון הנדסי למערכות סולאריות?
המשך קריאה
ארגונים ללא כוונת רווח וגופי התנדבות בכל רחבי הארץ זקוקים גם הם לעובדים. גברים ונשים בגילאים שונים בוחרים כיום להתנדב על מנת להרגיש שהם עושים עבודה משמעותית, תורמים בחזרה לחברה וממצים את היכולות שלהם. כמו כן, התנדבות גורמת לתחושת סיפוק ואין פלא שרבים משלבים אותה עם עבודה רגילה.
המשך קריאה
מהי בדיוק הפעולה של סיוד גגות ומדוע היא נחוצה? נסביר זאת בפשטות: לעתים יש מי שמעדיפים לאטום את הגג שלהם באמצעות זפת חמה
המשך קריאה
סקירה כללית של הופעת מודעות דרושים בסיוי.פול בחלוקה לפי ענפי משק יכולה לחשוף פרטים מעניינים על שוק העבודה. בראש ובראשונה, ניתן לראות שבכל תקופה דרושים עובדים בענף אחר. הביקוש לעובדים מושפע משורה ארוכה של קריטריונים, אך יש גם הבדלים בין ענפי המזון ומשקאות, ענפי המלונאות, ענפי הנדל"ן וענפי החקלאות והתעשייה.  
המשך קריאה
אחרי דילמות רבות החלטתם שאתם רוצים לקחת על עצמכם את הפקת כנס המחזור השנתי? התחלתם להזמין את כל האורחים וכעת אתם עומדים בפני משימות לוגיסטיות נוספות? אם כך, עכשיו זה הרגע לחשוב על המיקום הטוב ביותר שיש.
המשך קריאה
מפיץ ריח אוטומטי, בשונה ממפיץ ריח קבוע, הוא מכשיר בר-כיול. בעבר, מפיצי ריח לא היו אוטומטיים אלא ידניים. למעשה, הם לא פעלו כלל על חשמל: הם היוו קופסאות בישום מפלסטיק אשר הונחו בחדר המיועד. עידן מפיצי הריח האוטומטיים הוא למעשה עידן מפיצי הריח החשמליים. על מנת שמפיץ ריח חשמלי יוגדר 'אוטומטי' הוא צריך להתבסס על תכונה פשוטה ביותר: כיול שלו על פי ימי השבוע. על המכשיר להציג יומן תאריכים עם מתן אפשרות להגדיר בכל יום את השעות בהן יופעל המכשיר ובעוצמה הרצויה. זו המשמעות של מפיץ ריח אוטומטי.
המשך קריאה
תאמינו או לא, תהליך התקנת כספות איכותיות ומאובטחות בבית או במשרד לא נמצא כמעט בכל "פרויקט גדול" מכיוון שאנשים רבים מאמינים שזה לא דבר גדול אלה נושא שכיח מאוד בקרב הבית הפרטיים העסקים וטוענים שהיום כל משפחה/עסק קטן, גדול חייב התקנת כספות לצורך אחסנת מוצרים יקרי ערך – במיוחד מאז שהיום רוב הלקוחות מעוניינים להגן על ו"להפקיד את החיים שלהם" ממש לתוך הכספת עצמה! תאמינו או לא, תהליך התקנת כספות איכותיות ומאובטחות בבית או במשרד לא נמצא כמעט בכל "פרויקט גדול" מכיוון שאנשים רבים מאמינים שזה לא דבר גדול אלה נושא שכיח מאוד בקרב הבית הפרטיים העסקים וטוענים שהיום כל משפחה/עסק קטן, גדול חייב התקנת כספות לצורך אחסנת מוצרים יקרי ערך – במיוחד מאז שהיום רוב הלקוחות מעוניינים להגן על ו"להפקיד את החיים שלהם" ממש לתוך הכספת עצמה!
המשך קריאה
המאמר הבא הוא המשך של המאמר הקודם. במידה ולא קראתם את חלק א' רני ממליצים מאוד לקרוא כי הוא הבסיס למה שנסביר עכשיו
המשך קריאה
1-10 מתוך 143 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה