שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> תעשייה -> תעשייה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תעשייה כללי
 

איפה חשוב לקחת בחשבון זיווד אלקטרוני?


לינקשייק

לינקשייק - קידום ושיווק באינטרנט

 
 

 

המושג 'זיווד אלקטרוני' הוא מושג שזר לרובנו. אנו מבינים ומתעניינים באלקטרוניקה, ואולי אפילו שואפים לתכנן מוצר משלנו, אבל לא מודעים לחשיבות שיש לזיווד שלו- כלומר לעטיפתו במעטפת הגנה שגם תעניק לו את צורתו הסופית. מומלץ מאוד למי שרוצים להכנס לתחום הייצור וההכנה של מוצרים אלקטרוניים להבין את חשיבותו של התהליך הזה.

 

תכנון מוצר

 

אתם רוצים לתכנן מוצר אלקטרוני כלשהו. יש לכם בראש רעיון, או שאתם מחפשים אחד כזה. רצוי מאוד לבדוק לעומק את השוק הקיים בתחום שבו אתם מתעניינים- מוצרים רבים נופלים מאחר ויש כבר כאלו דומים להם, או שישנו מוצר אחר מתקדם ומשכולל יותר שנמצא בשוק כבר. למרות הרצון להצליח והתחושה כי אתם יודעים היטב מה לעשות, נסו לקחת את העניינים בזהירות ולחשוב לעומק על כל צעד שלכם.

 

רצוי גם לנסות להתייעץ עם אדם שאתם סומכים עליו ושהוא בעל נסיון בתחום. מי שיש לו או לה ניסיון בתחום שבו אתם מתעניינים, יוכלו לתת לכם נקודת מבט מעט שונה. אין זה בהכרח אומר שהם יצננו את התלהבותכם- להפך, יכול להיות שהם יעודדו אתכם להמשיך בתהליך, או אולי שהם ייתנו לכם כמה הצעות יעילות שיעזרו לכם בהמשך הדרך.

 

להמנע מטעויות

 

ישנן טעויות רבות שאנשים ללא ניסיון בתחום התכנון והפיתוח של מוצרים אלקטרוניים עושים. טעות נפוצה היא לא לדעת מראש מה הם שלבי התכנון הרצויים, או לא להצליח לחשב לפני תחילת העבודה כמה זמן היא תארך ומה הן העלויות המשוערות שלה. כמו כן מוצרים רבים נופלים בשלב שבו עליהם לעבור זיווד אלקטרוני.

 

על אף שהוא לא מוכר לנו ואנו לא שומעים עליו הרבה, זיווד אלקטרוני הוא תהליך חשוב מאין כמוהו, מאחר והוא בעצם ייקבע כיצד יראו הפנים של המוצר שלכם. זיווד אלקטרוני בינוני עשוי להביא אתכם למצב שבו המוצר שלכם, גם אם הוא מיוחד, מתוחכם ומתוכנן בקפידה רבה, לא מצליח להמריא. זאת בגלל שהוא לא עמיד מספיק בפני פגיעות, או שהוא מתוכנן בצורה שאינה נוחה לשימוש.

 

הדרך הטובה ביותר למנוע מצבים כאלה הוא להשתמש בניסיונם של אחרים. על כן, לאורך כל הדרך רצוי להיות עם אצבע על הדופק, וגם אם אתם בטוחים בעצמכם תמיד אפשר ורצוי לקבל חוות דעת נוספת. זכרו שהכנת מוצר אלקטרוני והוצאתו לשוק אינה דבר קל- התאזרו בהרבה סבלנות, תכננו היטב את הדברים לעומק, ומעל לכל, האמינו ביכולת שלכם.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה