שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2581
מאמרים: 7622
Like: 59
מאמרים -> תעשייה -> תעשייה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תעשייה כללי
 
איפה אפשר להתקין מערכות סולאריות? מה כולל תכנון הנדסי למערכות סולאריות?
המשך קריאה
ארגונים ללא כוונת רווח וגופי התנדבות בכל רחבי הארץ זקוקים גם הם לעובדים. גברים ונשים בגילאים שונים בוחרים כיום להתנדב על מנת להרגיש שהם עושים עבודה משמעותית, תורמים בחזרה לחברה וממצים את היכולות שלהם. כמו כן, התנדבות גורמת לתחושת סיפוק ואין פלא שרבים משלבים אותה עם עבודה רגילה.
המשך קריאה
מהי בדיוק הפעולה של סיוד גגות ומדוע היא נחוצה? נסביר זאת בפשטות: לעתים יש מי שמעדיפים לאטום את הגג שלהם באמצעות זפת חמה
המשך קריאה
סקירה כללית של הופעת מודעות דרושים בסיוי.פול בחלוקה לפי ענפי משק יכולה לחשוף פרטים מעניינים על שוק העבודה. בראש ובראשונה, ניתן לראות שבכל תקופה דרושים עובדים בענף אחר. הביקוש לעובדים מושפע משורה ארוכה של קריטריונים, אך יש גם הבדלים בין ענפי המזון ומשקאות, ענפי המלונאות, ענפי הנדל"ן וענפי החקלאות והתעשייה.  
המשך קריאה
בטוח שלפחות כמה מכם חוויתם לא פעם ולא פעמיים את העצבים שלאחר הקניות. אתם חוזרים הביתה עם כל השקיות, לוקחים נשימה ארוכה לקראת הפרויקט הגדול, סידור המוצרים בארונות המטבח בצורה שבה הכל הכנס מבלי ליפול.  
המשך קריאה
אחרי דילמות רבות החלטתם שאתם רוצים לקחת על עצמכם את הפקת כנס המחזור השנתי? התחלתם להזמין את כל האורחים וכעת אתם עומדים בפני משימות לוגיסטיות נוספות? אם כך, עכשיו זה הרגע לחשוב על המיקום הטוב ביותר שיש.
המשך קריאה
מפיץ ריח אוטומטי, בשונה ממפיץ ריח קבוע, הוא מכשיר בר-כיול. בעבר, מפיצי ריח לא היו אוטומטיים אלא ידניים. למעשה, הם לא פעלו כלל על חשמל: הם היוו קופסאות בישום מפלסטיק אשר הונחו בחדר המיועד. עידן מפיצי הריח האוטומטיים הוא למעשה עידן מפיצי הריח החשמליים. על מנת שמפיץ ריח חשמלי יוגדר 'אוטומטי' הוא צריך להתבסס על תכונה פשוטה ביותר: כיול שלו על פי ימי השבוע. על המכשיר להציג יומן תאריכים עם מתן אפשרות להגדיר בכל יום את השעות בהן יופעל המכשיר ובעוצמה הרצויה. זו המשמעות של מפיץ ריח אוטומטי.
המשך קריאה
תאמינו או לא, תהליך התקנת כספות איכותיות ומאובטחות בבית או במשרד לא נמצא כמעט בכל "פרויקט גדול" מכיוון שאנשים רבים מאמינים שזה לא דבר גדול אלה נושא שכיח מאוד בקרב הבית הפרטיים העסקים וטוענים שהיום כל משפחה/עסק קטן, גדול חייב התקנת כספות לצורך אחסנת מוצרים יקרי ערך – במיוחד מאז שהיום רוב הלקוחות מעוניינים להגן על ו"להפקיד את החיים שלהם" ממש לתוך הכספת עצמה! תאמינו או לא, תהליך התקנת כספות איכותיות ומאובטחות בבית או במשרד לא נמצא כמעט בכל "פרויקט גדול" מכיוון שאנשים רבים מאמינים שזה לא דבר גדול אלה נושא שכיח מאוד בקרב הבית הפרטיים העסקים וטוענים שהיום כל משפחה/עסק קטן, גדול חייב התקנת כספות לצורך אחסנת מוצרים יקרי ערך – במיוחד מאז שהיום רוב הלקוחות מעוניינים להגן על ו"להפקיד את החיים שלהם" ממש לתוך הכספת עצמה!
המשך קריאה
המאמר הבא הוא המשך של המאמר הקודם. במידה ולא קראתם את חלק א' רני ממליצים מאוד לקרוא כי הוא הבסיס למה שנסביר עכשיו
המשך קריאה
רוצים לדעת איך עובד מזגן? רוצים לדעת איך עובדת מערכת קירור? במאמר הבא תקבלו את התשובה
המשך קריאה
1-10 מתוך 142 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה