שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> תעשייה -> תעשייה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תעשייה כללי
 

באיזה שלב בתהליך זקוקים למעצב תעשייתי?


לינקשייק

לינקשייק - קידום ושיווק באינטרנט

 
 

 

עיצוב תעשייתי הוא אחד מן החלקים היותר חשובים בפיתוח של המוצר. בניגוד למה שרבים חושבים, העיצוב התעשייתי לא מתייחס רק למעטפת החיצונית של המוצר, עיצוב תעשייתי מקצועי וטוב זהו עיצוב אשר מתחיל מהשלבים הראשונים של המוצר, מבניית המנגנון הפנימי שלו ועד לקיבוע צורתו הסופית. לכן, פנייה אל מעצב תעשייתי לצורך עיצוב של המוצר אותו אתם רוצים לייצר צריכה לבוא בשלבים הראשונים והמוקדמים ביותר.

לפנות כמה שיותר מוקדם

כאמור, פנייה אל מעצב לצורך בניית עיצוב תעשייתי עבור מוצר מסוים חייבת להיות בהתחלה, בשלבים הראשונים ביותר ועוד לפני שמתחילים לפתח את המוצר. כך, המעצב התעשייתי יסייע לכם לבנות את הקונספט בצורה טובה ויעניק למפתחים של המוצר הוראות ברורות לגבי ייצור המוצר על כל חלקיו בצורה שתתאים לעיצוב הסופי שנקבע.

חשוב שתבינו כי כאן אין מקום למשחקים, אם תזלזלו בעיצוב התעשייתי, לא תעניקו לו את המקום המגיע לו ולא תבצעו אותו בצורה הראויה, המוצר עתיד לנחול כשלון מוחץ, ולא משנה עד כמה הוא יהיה משוכלל. כיום אנו חיים בעולם בו העיצוב תופס מקום נכבד מאוד וערך היופי הוא ערך די עליון לכן אנשים קונים מוצר בעיקר בשל המראה שלו והדרך שלכם למכור את המוצר היא באמצעות שמירה על מראה אסטטי, נקי, מקצועי ומושך.

אף פעם לא מאוחר מידי

אם בזמן שאתם קוראים את השורות הללו, כבר התקדמתם עם המוצר שלכם לשלבים מתקדמים ואתם כבר עומדים על סף הסיום של הפיתוח שלו ללא שימוש במעצב תעשייתי, פנו אליו עכשיו. אמנם, עדיף לפנות למעצב כמה שיותר מוקדם אך עדיף מאוחר מאשר לעולם לא. נכון, פניה אל מעצב תעשייתי בשלב זה עלולה לגרום לכם להחזיר את המפתחים כמה שלבים אחורה ולהתאים את הפיתוח לעיצוב, אך זה עדיף מאשר להוציא לשוק מוצר שלא יימכר או יימכר בכמויות קטנות מאוד ולא יכסה אפילו את עלויות הפיתוח.

פנו אל מעצב מקצועי והראו לו את המוצר שלכם אשר זקוק לשירותי עיצוב תעשייתי בצורה מקצועית. המעצב יבחן את המוצר,ף ינסה יחד אתכם את הקונספט הנדרש וימליץ לכם על דרכי עבודה על מנת להתאים את המוצר לקונספט. אם מדובר בשלב מאוחר ייתכן כי המעצב יבצע מספר שיניים בקונספט בכדי שלא להקשות על המפתחים אך יחד עם זאת יתכן כי המפתחים יצטרכו לחזור כמה שלבים אחורה ולהתאים את הפיתוח לעיצוב.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה