שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2541
מאמרים: 7584
Like: 59
מאמרים -> תעשייה -> תעשייה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תעשייה כללי
 

בדיקת ורכישת אמצעי מיגון לבית


 
 

לכולם ידועה המימרה "ביתי הוא מבצרי" ואכן הבית הוא המקום בו אנו מצפים להיות מוגנים ובטוחים, הן מבחינת פרטיותנו והן מבחינת אבטחתם של חפצים חשובים ויקרי ערך. מכיוון שבמדינת ישראל פריצות הן עניין שבשגרה פונים אנשים רבים לרכישת מערכות אזעקה מסוגים שונים, ולעיתים אף הופכים את ביתם לטירה מבוצרת ומרתיעה יתר על המידה. מאידך, אחרים נוטים לחסוך או שלא להתחשב במכלול הסיכונים, ולכן רוכשים אמצעים שאינם מספקים. על מנת לרכוש את המערכת המתאימה ביותר לכם ולביתכם עליכם להתחשב במספר שיקולים בסיסיים, ובמידת הצורך גם להסתייע בייעוץ מקצועי.

 

ייעוץ מקצועי למיגון הבית

לפני שרוכשים מצלמות אבטחה לבית, גלאים ומערכות שונות מומלץ לפנות אל יועצי מיגון אשר יבואו לסיור בביתכם. מדובר בשירות נפוץ שאינו יקר במיוחד, ואשר בסופו של יום עשוי לחסוך לכם הוצאות ניכרות על אמצעי מיגון יקרים שאינכם נדרשים להם. זאת מאחר והיועצים אמונים על כל סוגי המערכות הקיימות ויודעים להתאימם במדויק לצרכיכם, בהסתמך על בדיקת פתחי הבית ואזורים שונים בסביבתו. אנשי המקצוע הינם בעלי ניסיון רב בהתמודדות עם פורצים וידעו לזהות את האזורים המועדים לפורענות, וכן את האזורים שאינם נדרשים לאמצעי מיגון מיוחדים.

 

שיקולים אישיים

כאמור, לפני רכישת מערכת אזעקה לבית חשוב להפעיל מספר שיקולים אישיים אשר יתוו את הכיוון הכללי של הרכישה. לדוגמא, אם הינכם מתגוררים באזור בטוח יחסית ומעוניינים במערכת הזולה ביותר ללא דרישות מיוחדות, הכיוון המתאים לכם הינו מערכות קוויות המבוססות על גלאי נפח פנימיים. ואולם, אם בטיחותו של הבית ודייריו מדירה שינה מעיניכם, תגלו עד מהרה כי בשוק קיימים אינספור אמצעים מתוחכמים, החל מגלאי עשן ועד למצלמות אבטחה סמויות, אותם ניתן להוסיף אל המערכת הבסיסית. כמו כן, קיימים פתרונות למגוון מצבים ספציפיים, כדוגמת מערכות אבטחה היקפיות המושתתות על גלאי וילון שנותנות מענה מצוין לבתים בהם מסתובבים ילדים ובעלי חיים בשעות היום, ואינן מתריעות בשל כך על נוכחות בלתי רצויה. לכן, לפני שרוכשים את מערכת האזעקה יש להתחשב במגוון מרכיבי הבית ודייריו, וכמובן במה שהינכם מעוניינים לקבל מאמצעי המיגון.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה