שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2475
מאמרים: 7519
Like: 59
מאמרים -> תעשייה -> תעשייה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תעשייה כללי
 

בחירת מיקום למשרד איפה עדיף


shay shab

shay shab

 
 

 מיקום העסק הוא אחד הדברים החשובים ביותר בבחירת עסק. עוד בבתי הספר לעסקים אומרים למנהלים הצעירים שלגבי הצלחת העסק יש שלושה גורמים מרכזיים שיסייעו לעסק שלכם להצליח והם :  מיקום מיקום ומיקום. אז אם אתם לפני בחירת מקום למשרד איפה עדיף זאת השאלה הגדולה.

מיפוי קהל היעד שלכם

היום הקמת עסק היא תהליך שיש בו תכנון רב וחשיבה לעומק. חשוב קודם כל כמובן להבין מי קהל היעד של העסק שלכם. אחרי שמנתחים מי קהל היעד של העסק השלב המיידי הבא הוא להבין מה המיקום הנכון ביותר עבור קהל היעד הזה, בארץ יש המון אפשריות של משרדים להשכרה וזה נותן לכם את היכולות לבחור את המיקום המועדף מכל הבחינות.

מציאת מיקום אליו מגיע כבר קהל היעד

אחת הדרכים זה שאם אתם פונים לקהל יעד מסוים, יש לשים את העסק שלכם ליד עסקים שפונים אל אותו קהל יעד. אפילו אם מדובר בעסקים דומים לשלכם שיש להם מוצרים זהים הרי שעסקים דומים ימשכו לקוחות מתאימים גם לבית העסק שלכם. אם לקהל היעד מגיע למקום הספציפי, הרי חלק ממנו ירצה גם לבדוק את השירות בעסק שלכם.

בחירה במיקום בולט ומרכזי

בנוסף לכך כמובן כדאי לשים עסק בערוץ תנועה ראשי, בדרך ראשית כך יש לו נראות גדולה יותר.  גם לעסק ברחוב צדדי יש נראות, אבל פחות טובה מאשר עסק ברחוב ראשי. לכן משתלם וכדאי להציב את העסק ברחוב ראשי, שנמצא על ציר תחבורה ראשי, שיש בו תנועה גדולה של אנשים, אם כבר הצבתם את העסק בציר ראשי, הקפידו שיהיה לכם שילוט בולט ומסביר פנים שיראה שאתם קיימים, פתוחים ועובדים.

שיקולים נוספים

יש מקומות מרכזיים שבכל זאת יש בהם בעייתיות.. הרבה לקוחות היום לא ייסעו בתחבורה ציבורית..ואם אין ליד העסק שלכם חנייה חינמית ונוחה זה יכול להרתיע לקוחות רבים מלהגיע. כך הרבה עסקים בצירים מרכזיים מפסידים לקוחות. מספיק שפעם אחת לקוח יקבל דוח חניה כי חנה ליד העסק שלכם במקום אסור או לא מצא חניה כלל, הוא לא יחזור לעסק שלכם. למיקום יש חשיבות רבה גם כי הוא משפיע על ההוצאות הקבועות שלכם כמו רמת השכירות שתשלמו.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה