שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> תעשייה -> תעשייה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תעשייה כללי
 

בטיחות במוסדות חינוך


bosmat tal
 
 

על מנת להבטיח את שלום ילדינו, מפעיל משרד החינוך מערך שלם של אנשי ביטחון וממונה בטיחות האמונים על תחום בטיחות במוסדות חינוך.

צוותי הבטיחות חולשים על כל מערך המוסד החינוכי, החל מצוות ההנהלה וצוותי ההוראה במקום, דרך קציני הביטחון האמונים על השמירה ועד לממוני בטיחות האמונים בין היתר על תחום בטיחות האש. ברוב המקרים, נעזר משרד החינוך בצוותי בטיחות חיצוניים האמונים על כלל מערכי הבטיחות והביטחון במוסדות החינוך הפעולים בכל רחבי הארץ.

מוסדות חינוך פרטיים, לרבות, פעוטונים בהנהלה פרטית, מכללות פרטיות וכדומה, מחויבים על פי חוק לשכור את שירותיו של ממונה בטיחות האמון על אמצעי הבטיחות הכלליים.

בטיחות במוסדות החינוך- כל ההיבטים

בטיחות במוסדות חינוך חולשים על כל תחומי הבטיחות האפשריים, לרבות, תקנות בטיחות לשעת חירום, תקנות בטיחות בכל הפעילות השגרתית המתקיימת במוסד החינוכי בהתאם לאופיו (פעוטון, גני חובה, בתי ספר יסודיים, חטיבות ביניים, תיכונים, מכללות וכו), תקנות בטיחות בנוגע לקיום אירועים בתוך המוסד או מחוצה לו בהשתתפותם של תלמידי המוסד, קיום טיולי שטח מטעם המוסד, הגשת שירותי עזרה ראשונה ועוד.

מעת לעת מעדכן האגף הבכיר לביטחון, שעת חירום ובטיחות סביבתית (אגף הפועל מטעם משרד החינוך) את תקנות הבטיחות. עדכון התקנות נשלח לכל הנוגעים בדבר מטעם המוסד החינוכי, וכל זאת על מנת לעדכן את האמונים על הבטיחות מטעם המוסד בנוגע לדרכי ההתמודדות עם ליקוי בטיחות שונים העלולים להתרחש מסיבה כזו או אחרת.

משרד החינוך הנעזר בשירותיהם של ממוני בטיחות חיצוניים, מפעיל מערך שלם של צוותים הפוקדים את מוסדות החינוך בכל רחבי הארץ, לאורך כל ימות השנה, וכל זאת על מנת לאתר ליקויי בטיחות ולייעץ למשרד בנוגע לפתרון הליקויים.

צוותי הייעוץ החיצוניים כוללים בין היתר: ממונה בטיחות, מפקח תברואתי, יועץ בטיחות אש, קציני ביטחון ואנשי אבטחה, חשמלאים, אנשי תחזוקה ועוד מגוון נרחב של בעלי מקצוע.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה