שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> תעשייה -> תעשייה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תעשייה כללי
 

ביובית ברעננה


שקוף מדיה
 
 

ביובית ברעננה

שפכים ביתיים ותעשייתיים שונים מועברים ללא הפוגה מיצרני הפסולת לעבר מכוני הטיהור וההשבה. בזכות מערכת הביוב המודרנית כולנו נהנים מסביבה נקיה יותר, נעימה יותר וללא מפגעי זיהום או ריח מיותרים.

כמו כל מערכת שעובדת באופן רציף ולאורך זמן, גם באזור השרון וברעננה מתגלים מקרים של סתימות וקלקולים בקווי ביוב ביתיים, תעשייתיים ועירוניים. במקרים שבהם מתגלית בעיה, קלה כחמורה, אסור להזניח. יש להזמין מוקדם ככל האפשר שירות של פתיחת סתימות ביובית ברעננה כדי למנוע מקרים כגון הצפה או פגיעה נוספת במערכת הביוב.

מזמינים ביובית

ישנם מקרים שבהם פתיחת סתימות ביוב ברעננה תיעשה באמצעים פשוטים יחסית, אל ידי איש תחזוקה או שרברב. במקרים אחרים, כאשר מדובר על סתימה משמעותית יותר וכאשר הדבר מתרחש בקווי ביוב מרכזיים או כאלה שניזוקו בשל הסתעפות של שורשים בביוב, אין מנוס אלא להזמין שירות של ביובית.

ביובית מסוגלת לבצע פתיחת סתימות באמצעות לחץ גבוה. בנוסף, היא יעילה מאוד גם כאשר נוצר מצב של נזילות משמעותיות ושל הצפות. במקרים כאלה, לפני ביצוע התיקון והשבת המצב לקדמותו, מבצעים שאיבה של נוזלים וסילוקם מהמקום. רק אז ניתן להתייחס לתקלה ולתקנה באופן מיטבי.

עבודה של מקצוענים

אנשים ובעלי עסקים שהזמינו פתיחת סתימות ביוב ברעננה ולא הקפידו לעבוד עם חברה אמינה ומקצועית או עם בעל המקצוע הנכון עשויים לשלם על כך ביוקר. מצבים של סתימות חוזרות ונשנות, הצפות מזיקות ופגיעה משמעותית ברכוש אינם דבר נדיר כפי שמקובל לחשוב.

בשל העובדה שסתימות רציניות אינן דבר יום יומי יש נטייה להמעיט בחשיבות הטיפול אולם זוהי שגיאה. כדי להימנע מעוגמת נפש כתוצאה מטעות שכזאת יש להקפיד להיעזר באנשי מקצוע מעולים שזכו להמלצות טובות וקיבלו חוות דעת מצוינות. דבר זה נכון בין אם זקוקים לאמצעי כמו ביובית ובין אם אפשר לפתור את העניין גם בלעדיה.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 3 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה