שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2475
מאמרים: 7518
Like: 59
מאמרים -> תעשייה -> תעשייה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תעשייה כללי
 

ביובית – הפתרון המושלם והמהיר ביותר


cohen arik

כהן אריק

 
 

מה עושים כאשר ישנה תקלה? מזמינים את הביובית.

שאיבות ביוב משחררות את הצנרת

כאשר אנחנו סובלים מהתופעה של סתימה במערכת הביוב אנחנו עלולים לאבד עשתונות ולהילחץ מאוד. מה עושים? איך מתמודדים עם הבעיה? אך בעידן שלנו ניתן בהחלט לשמור על קור רוח כי יש לנו פתרון זמין בכל אזור בארץ. פתרון מעולה שיפתור עבורנו את הבעיה מהשורש. מדובר על הביובית. היא זו שתצליח לשחרר עבורנו את הסתימה בקלות רבה, במהירות מפתיעה ובהצלחה מושלמת.

מה עושה הביובית?

שירותי שאיבות ביוב הנעשים ע"י הביובית המתחברת אל הצנרת הבעייתית ותבצע שאיבה של כל התכולה המצאת בתוך הצנרת. השאיבה נעשית באמצעות מכשור מיוחד היוצר וואקום עוצמתי במיוחד וכך נשאבת התכולה כולה החוצה. גם פסולת עיקשת שדבקה בדפנות וגם שורשים בביוב שחדרו אליה וסותמים את מעבר המים. מלבד השאיבה העוצמתית מסוגלת הביובית לשטוף היטב את כל הצנרת מבפנים באמצעות לחץ מים חזק ועוצמתי במיוחד. כך שהמערכת כולה מקבלת פנים חדשות לגמרי. היא נקייה לחלוטין מכל רבב והמים מצליחים לזרום בה הרבה יותר טוב מכפי שהיה עד כה.

פתיחת סתימות ביוב רק על ידי מומחים

שוק האינסטלציה העושק בחלקו בשאיבות ביוב, זהו שוק די פרוץ אשר פועל ללא כללים מיוחדים. כדי להיות אינסטלטור לא צריך ללמוד מידי הרבה וכל מי שבעצם רוצה להפוך לשרברב יוכל לעשות זאת בקלות. כדי שלא ניפול על שרברבים שהם לא ממש ראויים לתואר יש לפנות אל חברה מקצועית ומוכרת.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה