שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2346
מאמרים: 7334
Like: 59
מאמרים -> תעשייה -> תעשייה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תעשייה כללי
 

ביובית – מצילה את המצב


cohen arik

כהן אריק

 
 

אז למה צריך ביובית? כאשר אנחנו מגלים תקלה במי הביוב, סתימה או כל בעיה אחרת הגורמת להצפה של מי ביוב – האינסטינקט הראשוני מורה לנו להתרחק מהזירה. לא שזה יוכל לעזור לנו במשהו אך התחושה האיומה מול הריחות הנוראים והמראות המבחילים לא ממש מושכים אותנו לאזור. אך צריך לזכור כי בעיות מן הסוג הזה אינן נפתרות מאליהן ואם לא נטפל בהם בהתאם הם רק יחריפו.

אז מה עושים? מזמינים ביובית!

פתיחת סתימות ביוב

כאשר אנחנו סובלים מבעיה של סתימות בביוב או שורשים בביוב שחדרו אל הצנרת והצליחו לסתום את מעבר המים אין לנו כל דרך לפתור את הבעיה מלבד הביובית שתוכל בעזרת המכשור והציוד המיוחד שלה להתגבר על התקלה.

איך פועלת ביובית?

הביובית זוהי טכניקה מיוחדת המאפשרת את הטיפול בצנרת הסתומה מבלי לפתוח את המערכת ולחטט בה. הביובית מתחברת אל פתח הצנרת ושואבת את כל התכולה הנמצאת בתוך הצינור תוך שהיא סוחפת אתה החוצה את כל הלכלוך ואת כל הפסולת שהצטברה שם. לאחר שכל הלכלוך נמצא בחוץ – תוכל הביובית לשטוף את כל הצנרת מבפנים באמצעות זרם מים עוצמתי במיוחד. התוצאה שתתקבל תהיה צנרת נקייה לגמרי מכל רבב והמים ישובו לזרום שם בדיוק כמו בצינור חדש.

בוחרים בחברת אינסטלציה מצוידת

כאשר אנחנו מגלים בעיה מערכתית שכזו במערכת הביוב אנחנו לא יכולים לפנות אל כל אינסטלטור שמציע את שירותיו. אנחנו חייבים למצוא את האינסטלטור או את חברת האינסטלציה המציעה את כל הציוד המתקדם הקיים בתחום האינסטלציה. במקרה שלנו מדובר בביובית. כי רק ביובית תצליח להתגבר על תקלה מערכתית מעין זו. היא תתחבר אל הצנרת ותוך זמן קצר נוכל לשכוח מהבעיה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה