שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> תעשייה -> תעשייה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תעשייה כללי
 

ביובית - פתרון יעיל ומקצועי למשימות ביוב


נדב ש
 
 

מהי ביובית ?

ביובית הינה משאית או טנדר הנושאת עמה משאבת לחץ מים המסוגלת לשאוב או לשטוף מערכות ביוב ושפכים. ישנם רכבי ביובית מסוגים שונים המתאימים לביצוע משימות מגוונות. הביובית משמשת למגוון רב של שימושים והינה פתרון יעיל למשימות ביוב רבות.

ביובית לפתיחת סתימות ביוב

פתיחת סתימות ביוב באמצעות ביובית הינה פתרון יעיל ומקצועי שכן פתיחת סתימות ביוב באמצעות לחץ מים מנקה בצורה יסודית את מערכת הביוב ומוציאה ממנו את כל הפסולת והשומנים שהצטברו בתוך מערכת הביוב וגורמים לסתימה.

צוות הביובית יגיע למקום הסתימה ויחבר את הצינורות המתאימים לצנרת  לאחר מכן ישטוף בצורה יסודית את מערכת הביוב ירחיק את השומנים והפסולת שהצטברה ויבצע שטיפה למניעת ריחות רעים.

ביובית לשאיבת הצפות

בימי החורף הגשומים במקומות רבים נוצרות הצפות ומאגרי מים במקומות לא רצויים כמו פיר מעלית או חניונים. באמצעות הביובית ניתן לשאוב את מי הגשם בצורה יעילה ומהירה ובכך למנוע נזקים והפסדים כספיים עצומים. צוות הביובית יגיע למקום ההצפה וישאב את הנוזלים אל המיכל הנישא על גבי המשאית ויפנה אותו למקום הרצוי.

ביובית לעסקים

עסקים רבים זקוקים לשירות קבוע של ביובית בעיקר מדובר על קניונים ואתרי קניות בהם ישנו שימוש אינטנסיבי במערכות הביוב. שאיבת הביוב מונעת סתימות ותקלות במערכת הביוב ומומלץ לעסקים לבצע שאיבת ביוב בהתאם להמלצת חברת הביוב

ביובית לחניונים

גם בחניונים יש לבצע לעיתים שאיבת ביוב או שאיבת הצפות לשם כך ישנה ביובית מיוחדת לחניונים. ביובית מסוג זה נישאת על גבי טנדר ומסוגלת להיכנס ולבצע עבודות ביוב גם במקומות נמוכים. ביובית לחניונים מתאימה גם לביצוע עבודות במקומות ללא גישת משאית.

לסיכום , ביובית הינה פתרון יעיל ומקצועי למגוון רב של משימות ביוב. רובנו נוטים לחשוב כי כאשר אנו נתקלים בבעיה במערכת הביוב הפתרון טמון תמיד בידי אינסטלטור. לידיעתכם כאשר מדובר בבעיית ביוב מורכבת או כזו הקיימת בצנרת הביוב, לאינסטלטור לרוב אין את הכלים הדרושים ומומלץ להתייעץ עם

חברה המתמחה בשירותי ביוב


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה