שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> תעשייה -> תעשייה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תעשייה כללי
 

ביצוע צביעה תעשייתית


רפי רזניק

רפי רזניק - קידום אתרים בגוגל SEOM, פרסום ושיווק במדיה החברתית. ניהול מוניטין עסקים באינטרנט.

 
 
 

הצביעה התעשייתית משמשת אותנו בעיקר לצביעה של מתכות שונות כאשר המטרה העיקרית היא לשמור עליהן וניתן לבחור בצבעים שונים על מנת לעשות זאת. הצביעה עוזרת לשמור על כלים, צינורות וכל מה שעשוי מפלדה או ברזל. למשל, אם הברזל מיועד לשימוש במים או לשימושי חוץ הוא כמובן חשוף לקורוזיה וחשיפה זו מקטינה את היכולת להשתמש בו. לשם כך ולצורך חיזוק החומר ושמירה עליו לאורך שנים רבות ישנם צביעה תעשייתית. הצביעה נעשית במספר שלבים אשר כל אחד חייב להתבצע באופן מדויק ומדוד.

שלבי הצביעה התעשייתית

הצביעה התעשייתית מתבצעת לפי מספר שלבים כאשר כל אחד חייב להיעשות באופן מדויק. בשלב הראשון מבצעים את תשתית הניקוי בפעולה אשר יכולה להיות ניקוי בחול או כל ניקוי דומה. לאחר ביצוע הניקוי באופן יסודי ניתן לבצע את הצביעה הבסיסית. הצביעה הבסיסית היא צביעת היסוד אשר מתבצעת באמצעות אקדח צבע ומברשת. המטרה של צביעת הבסיס היא ליצור שכבה אחידה ומדויקת ועל מנת לבחון שהתוצאה מתאימה מבצעים מדידות בעת על צבע רטוב וצבע יבש. חשוב שהשכבה תהיה אחידה ועונה לדרישות התקנים הקיימים. לאחר הצביעה הראשונה ניתן לעבור לצביעה הסופית שהיא תשמש בסופו של דבר את הכלים השונים. כשמדובר בביצוע צביעה תעופתית העניין הרבה יותר רגיש והצביעה תבוצע על ידי צבעים מקצועיים מוסמכים לכך. בתום ביצוע העבודה, כל החלקים עוברים לבדיקה של צוות בקרת איכות ומקבלים חותמת אשר מאשרת כי החלקים תקינים ומותרים לשימוש ועובדים בכל התקנים.

הגנה מושלמת באמצעות צביעה תעשייתית מתקדמת

היום ישנם צבעים ברמה גבוהה מאד אשר עוזרים לכלים לשמש אותנו יותר שנים. למשל, אם יש לנו צורך בפיתוח בכלי ימי אנחנו יכולים לשמור עליו ולהגדיל את שנות השימוש בו בצורה משמעותית והכל בעזרת צביעה תעשייתית. הצביעה אשר משמשת לתעשייה נמצאת בשימוש כבר שנים רבות, אך היא ממשיכה להשתכלל עם הזמן. בביצוע הליך מדויק ומוקפד של כל שלבי הצביעה אנו יכולים לצפות למוצרים מוגמרים ברמה גבוהה יותר. מעבר לכך, שימוש בצביעה זו חוסכת לנו לאורך השנים בעלויות תחלופה ותחזוקה של המוצרים השונים אשר משמשים אותנו. הצביעה מגינה על החומרים השונים מפני קורוזיה, פגעים ושברים שעלולים להיות על חומרים אשר אינם מוגנים כראוי.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה