שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2555
מאמרים: 7603
Like: 59
מאמרים -> תעשייה -> תעשייה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תעשייה כללי
 

במות הרמה – נעים להכיר


טלי גל
 
 

מי מאיתנו לא חלם על המעמד בו אנו עומדים, ואז לאט, לאט אנו מורמים אל הגבהים על גבי במה שטוחה, ומניפים יד לקהל אשר התגודד כדי לצפות בנו!

ובכן כיום ניתן להגשים את החלום בעזרת מתקני הרמה בטיחותיים, זמינים, ואף ניתן להתאמן בבית לפני שמגיעים לקהל. ולמי מאיתנו שלא ממש רוצים להיות מול קהל, וצריכים להניף דברים על מנת לבצע את עבודתם, ניתן בקלות למצוא מתקני הרמה מגוונים, הנמצאים ברשתות מומחות בכלים מכאניים מסוג זה.

כאשר אנו חושבים על מתקני הרמה לרוב עולה צורתה של מלגזה, מנוף ומשטח שטוח, עם גוף מספריים העולה ויורד ונושא בני אדם, סחורות ומשאות שונים ומגוונים.

נעים להכיר – במת הרמה!

 

 

כל העולם במה –

 

לעיתים זה אכן מרגיש כך. אך לא תמיד יש צורך לחיות בהצגה. כאשר אנו מתבוננים באתרי בנייה רבים, ניתן להבחין כי מנופים מעטרים כמעט כל אתר בנייה.

אך ישנם גם מתקני הרמה קטנים, זריזים, המהווים פיתרון אולטימטיבי לביצוע פעולות שגרתיות המצריכות הובלה, העמסה והורדת סחורות שונות ומגוונות.

ניתן לראות במות הרמה ניידות, אשר המפעיל שלהן מוביל אותן אל מדפי הסחורה, ובעזרת שלט מגביה את הבמה כלפי מעלה, מלקט את הסחורה בה יש צורך ומוריד אותה בבטחה. לעיתים ללא צורך להיות על במת ההרמה, ולעיתים עימה ביחד.

בנוסף, ישנן במות הרמה נייחות, אשר מיועדות למפעלים עם פעולות קו קבועות, ולכן אין צורך בניוד במות אלה. ניתן להבחין במגוון במות הרמה בכל תחומי החיים.

הפקות אירועים, העברת תכולה של דירה, חנויות, מפעלים, תעשייה ועוד שלל דוגמאות יומיומיות.

 

 

עולם מתקני ההרמה –

 

במת הרמה נכללת בקטגוריית מתקני הרמה. ניתן למצוא שילובים שונים של טכניקות, מתכות שונות, במות סגורות, פתוחות, עם תא מיועד למפעיל, ושלט הפעלה מרחוק.

ניתן אף להזמין מתקני הרמה שונים  כגון מלגזות, מלקטות, במות הרמה, מנופים ועוד.

הזמנה אישית, קנייה ממבחר סטנדרטי ואף לשכור מתקני הרמה ואף אץ שירותיו של מפעיל מתקן הרמה מוסמך אשר עבר הכשרה ובעל תעודה המקנה לו את הרשות להפעיל מכונות מסוג זה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה