שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> תעשייה -> תעשייה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תעשייה כללי
 

דקים בתים ובחצרות


אבי אוחיון
 
 

דקים בבית

מטרת הדק הוא להפריד בין האדמה לבין רגלי האנשים, ולכן, הוא מעט מוגבה. יחד עם זאת, בעלי בתים רבים מניחים דקים על גגות, ליד שפת בריכות, תחת פרגולות שנבנות במיוחד להצל מקרני השמש ועוד. יש מעצבים יצירתיים אשר ינצלו את החן והאווירה שנותנים דקים יפים, ויבנו כאלו בתוך חדרים שונים בבית. כך, שבחדר מסוים או במרפסת תהיה פינה עם דק. זה יפה, מוסיף נוי, ומעשיר את המקום. על דקים כאלו ניתן להניח עציצים, פסלים, אגרטלים ועוד פרטי נוי אחרים.

דקים בחצר

דקיםמגיעים בשלל צבעים והם מיוצרים מעצים מסוגים שונים כמו: איפאה, אורן ועוד. יש טווח מחירים שיכול להתאים לכל אחד והם שווים לכל נפש. כאמור, שיש גם סינטטיים שיתאימו לרוכשים אחרים. כל אחד על פי טעמו ויכולותיו הכספיות. בעלי גינות יכולים לערוך שילובים שונים, ובמסגרתם הם יכולים לבנות את גדר הגינה או הפרגולה מחומר דומה לזה שבו יבנו את הדק. את כל הפריטים יצבעו בצבעים זהים, או לפעמים, יצבעו עם גוונים דומים ומשלימים, כדי לקבל מראה מושלם ככל האפשר

מבחר מגוון

אצלנו ב"לבונה ולמשפץ" תוכלו למצוא מבחר גדול של דקים לביתכם. יש לנו מומחים שיכולים לענות על כל שאלה , והם ישמחו להעמיד את הידע שלהם לרשותכם.דקים מיוצרים בשיטות ייצור מודרניות, אנו מתקינים את הדקים עם צוות עובדים מקצועי ומסור, ומסבירים על דרכי תחזוקתם. התחזוקה אינה מסובכת והיא שומרת על רעננות ועמידות הדק לאורך זמן. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה