שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> תעשייה -> תעשייה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תעשייה כללי
 

הדפסת חוברות רק בבתי הדפוס


ubebig@gma
 
 

מי שחייב שיהיה לו חומר מודפס ושוטף, אינו יכול לבצע הדפסות מהבית, היות והמדפסת הביתית, אינה בנויה לכמויות גדולות של הדפסה כמו בבתי הדפוס והיא אף מתבלה מהר. מי שזקוק לחומר דפוס כמו הדפסת חוברות חייב כי יבצעו לא את העבודה רק בבתי דפוס . בכל בית דפוס, ישנה גרפיקאית שיודעת כיצד לעצב את כל המוצרים השונים של בעלי חברות , משרדים וחנויות המעוניינים לבצע הדפסת חוברות ועוד מוצרים. כל מה שקשור לטעם וגימור ניצו בידי הטעם של הלקוחות, אך הגרפיקאית בהחלט יודעת להציע מה כדאי. יש לבצע סקר שווקים לפני שבוחרים בית דפוס. רצוי לא להחליף את בתי הדפוס אחא להתביית על אחד.

באיזו שיטה מומלץ לבצע הדפסת חוברות?

ישנן שתי שיטות של הדפסת חוברות יש בשיטה הדיגיטלית שהיא מיועדת רק עבור כמות לא מאוד גדולה שלך חוברות,, כאשר מדובר בכמות מאוד גדולה של חוברות, יש לבצע את ההדפסה בשיטת האופסט. כשאתם נפגשים בפעם האשונה עם בעל בית הדפוס והגרפיקאית, כדאי כי תבקשו לראות חומרי הדפסה של לקוחות שיש להם תחום עיסוק כמו שלכם, וכך תוכלו מהר להתרשם מעבודת הדפוס של בית הדפוס בו  בחרתם להיות. יש לתכנן את המשקל של החוברות לפני שתתחילו בכלל להדפיס אותן. יש צורך לארוז ולדוור אותן או אפילו להפיץ אותן באופן ידני לחנויות או ללקוחות פרטיים .יש להשתמש בנייר קל, שאינו יכביד את משקל החוברת ולנסות להדפיס על שני צדי עמוד.

האם משנה איזה בית דפוס נבחר הדפסת החוברות?

התשובה היא בהחלט כן, יש בתי דפוס המתמחים בהדפסה של קטלוגים וחוברות, ועדיף ללכת למי שמומחה במוצרים אלה. איכות העבודה תהיה הרבה יותר גבוהה מאשר בתי דפוס שאין להם הרבה ניסיון בהדפסה של עלונים , חוברות וקטלוגים שונים. ההדפסה של החוברות מתחילה בגרפיקה ובעיצוב. לאחר העיצוב, תהיה ההגהה ואז ניתן יהיה להדפיס כמויות גדולות של חוברות.  יש לבדוק ולשאוב רעיונו שימשכו את העין של הלקוח, ואם החוברת, מעוצבת כראוי, תהיה לה תועלת רבה לקידום העסק שלכם.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה