שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> תעשייה -> תעשייה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תעשייה כללי
 

הוצאה לאור


marsinfini
 
 

הוצאה לאור

אתם יושבים מול המחשב, מקלידים במרץ רעיונות, דמויות, שיחות ומסיימים את המילה האחרונה כשחיוך נסוך על פניכם. כל מי שחטא למגירה יודע עד כמה זה מספק להשתמש במילה הכתובה כדי לבטא רגשות שקשה לנו להביע לפעמים במילים מדוברות. מרבית האנשים שעוסקים במלאכת הכתיבה עושים זאת כתחביב, אך קומץ של כותבים רואים בכך ייעוד, ורוצים להתנסות בכתיבה מקצועית. בדיוק עבור האנשים הללו יש הוצאה לאור שמלווה אותם מא' ועד ת', תרתי משמע, עד שיצירתם רואה אור.

כשכתיבה למגירה מקבלת חיים

אין דבר מרגש יותר עבור כותבים מלראות ספרים הנושאים את שמם בחנויות ברחבי הארץ. הדרך למטרה הזו לא תמיד פשוטה, והיא כרוכה לעתים בלא מעט מכשולים. כאשר מסיימים לכתוב את כתב העת ורוצים לשלוח אותו לסוכנות של הוצאה לאור, יש לכרוך את הדפים יחדיו בצורה מסודרת.

לאחר מכן יש לשלוח את כתב העת לבחינה אצל הוצאות לאור שבחרתם על מנת שיוכלו להחליט האם היצירה שלכם תקרום עור, גידים וכריכה נאה. את כתבי העת הכרוכים יש לשלוח אל הוצאה לאור עם דף אשר מכיל את הפרטים שלכם, דוגמת שם פרטי, שם משפחה, מספר טלפון ועוד, וכן פרטים אישיים נוספים לפי דרישה. הבקשות הללו משתנות בין הוצאה אחת לאור למשניה, ויש גם חברות שיבקשו תשלום עבור הבדיקה של כתב העת.

לאיזו הוצאה לאור כדאי שאשלח את כתב היד שלי?

כיום יש חברות רבות של הוצאה לאור שחלקן קטנות וחלקן חולשות על נתח נכבד של השוק. כאשר רוצים להוציא לאור כתב יד מסוים, מומלץ לשלוח אותו לכמה שיותר מוציאים לאור כדי להגדיל את הסיכויים שלכם להיות אלו שספרם ייראה אור.

כאשר אתם עושים זאת, זכרו להתאזר בסבלנות, שכן לחברות שונות של הוצאה לאור יש כתבי יד רבים לקרוא. במרבית הפעמים תקבלו תשובה חיובית או שלילית תוך חודשיים-שלושה, ותוכלו להחליט מה ברצונכם לעשות.

פרסום של ספר הוא חלומם של אנשים רבים, וכיום לא צריך להשאיר את המילים שלכם במגירה. במקום זאת הוציאו אותם מהמחשכים, חברו את הדפים יחדיו, שלחו אותם לחברות שונות של הוצאה לאור, ומי יודע? אולי תוך חודשים ספורים שמכם יתנוסס בחלונות ראווה של חנויות ספרים.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה