שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> תעשייה -> תעשייה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תעשייה כללי
 

הוצאות ספרים בישראל


marsinfini
 
 

הוצאות ספרים בישראל

ישנן מגוון גדול של יצירות אמנות שאנשים רבים בוחרים לעסוק בהן. בין שמדובר בפיסול ובין שמדובר בריקוד, אמנות נותנת מרגוע לא רק לנפש, אלא גם לגוף. אלו שבוחרים לעסוק בכתיבה, יודעים כיצד היא יכולה למלא את הנפש ולעלות חיוך של סיפוק על הפנים.

רבים שכותבים למגירה מכירים את ההרגשה העזה והרצון להוציא את כתב היד לאור כדי לתת דרור ליצירתיות שבהם. כיום יש הוצאות ספרים בישראל שניתן להגיש להן כתבי יד, ואם אתם בין ברי המזל שנבחרים, הן ילוו אתכם כל הדרך עד למוצר המוגמר: ספר עם שמכם מתנוסס עליו.

איך תבדלו את עצמכם מאחרים?

כדי שתוכלו להבליט את עצמכם בין כותבים אחרים, חשוב תחילה שהספר שלכם יהיה ייחודי ויבטא את הקול שלכם. כישרון כתיבה לא ניתן ללמד, אך בהחלט אפשר לטפח אותו. אם אתם חושבים שיש לכם את קורטוב הכישרון הנדרש, ואתם רוצים להוציא אותו לאור, סיימו את כתב היד שלכם. בזמן שתעשו זאת, כתבו את ההתחלה בצורה סוחפת ומעניינת כדי שהוצאות ספרים בישראל ישימו לב אליו על פניי אחרים.

כדי למנוע טעויות של הגהה או של הסיפור עצמו, אל תשלחו את כתב היד אל הוצאות ספרים בישראל ברגע שתסיימו לכתוב אותם. במקום זאת המתינו במשך כמה שבועות או ימים, וקראו את כתב היד שלכם בשנית.

זה יאפשר לכם להסתכל עליו בעיניים טריות, ולתקן טעויות במידה שעשיתם כאלו. אם לאחר מכן תהיו מוכנים לשלוח את כתב היד, הקלידו אותו ואל תשלחו אותו בשום פנים ואופן בכתב יד. כתבי יד בכתיב שאינו מודפס כלל לא נקראים, ואתם עלולים לבזבז את זמנכם אם תשלחו אותו בצורה הזו.

את כתב היד שעליכם להדפיס במרווחים כפולים ועם שוליים בולטים, יש לשלוח לחברות של הוצאות אור בישראל במעטפה מבוילת ועם מכתב שמציג אתכם. לאחר שהוא יתקבל, אנשי מקצוע בשם "לקטורים" יבחנו אותו ויחליטו האם הוא טוב דיו כדי להוציא אותו לאור. את התשובה המותחת תקבלו תוך חודשיים-שלושה, ותוכלו לדעת האם מתחיל פרק חדש בחייכם.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה