שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> תעשייה -> תעשייה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תעשייה כללי
 

החלפת צילינדר על ידי מנעולן מורשה


תומר שולמן

תומר שולמן | צלם מקצועי

פרימיום צילום חתונה, חברה לצילום חתונות, אירועים פרטיים ועסקיים.

צוות צלמים מקצועי ומיומן לאירועים.

פרימיום צילום חתונה - צלמי חתונות

 
 

השלב ההתחלתי בהחלפת הצילינדר הוא בשחרור הברגים המקבעים את הצילינדר בדלת עצמה. לאחר שחרור הברגים ניתן בקלות לחלץ את לוח המגן עצמו מתוך הדלת. בהמשך ניתן בעצם בשחרור ידית הדלת שהבורג שלו נמצא בדופן הפנימית ופתיחה שלו דורשת שימוש במפתח "אלן".

לאחר הורדת כל הכיסויים המחפים על המנעול יש למשוך את הבריח. בחלק הפנימיים של הדלת קיימים חמישה ברגים. אנו נרצה בשחרור הבורג אמצעי זה המקבע את הצילינדר לדלת. בשני צידיו של הצילינדר קיימים חיזוקים בעזרת שני אומים אותם ניתן לשחרר בעזרת בוקסה וראצ'ט ואלו מאפשרים לאחר השחרור את הוצאת הלוח ממקומו.

לאחר שהוצאנו את הצילינדר הישן מתאפשרת התקנת הצילינדר החדש. הכנסת הצילינדר החדש צריכה להיעשות בצורה עדינה ואיטית וזאת בעבור התאמתו לגלגל השיניים של המנעול. לאחר מיקום הצילינדר כמו שצריך יש לקבע אותו בעזרת הבורג האמצעי מתוך חמישה ששחררנו קודם. לאחר קיבוע זה יש להמשיך ולהבריג חזרה את שאר החלקים ששחררנו על מנת להחליף את הצילינדר. החזרת החלקים צריכה להיעשות בצורה הפוכה מסדר הפירוק – ראשית החזרה של לוחית המתכת ואחר כך חיזוק של האומים מהצד. שלב אחרון של חיזוק הוא בלוח המגן של המנעול עצמו. השלב הסופי הוא החזרת הידית בעזרת אותו מפתח "אלן" כמובן רצוי שעבודת החלפת צילינדר תעשה על ידי מנעולן מורשה מה שמבטיח איכות עבודה ואחריות על הצילינדר.

לאחר כל אלו יש כמובן לבדוק האם מנגנון הנעילה עובד כראוי בכך שננעל ונפתח את הדלת בעזרת המפתח. באם נכנס הצילינדר בצורה חלקה לגלגל השיניים של המנעול יש ופעולת הנעילה והפתיחה תהה חלקה.

את עבודת החלפת הצילינדר יש ורצוי שיבוצע על ידי מנעולן מוסמך. ביכולתם להציע כמובן את הצילינדר המתאים ביותר לסוג הדלת. כזה שיעניק ביטחון מרבי ואף יחזיק למספר רב של שנים. התייעצות עם אנשי מקצוע, דוגמת יונתן מנעולים, הינה מומלצת לאלו שבכל זאת בוחרים בהחלפת צילינדרים באופן עצמאי. 

 

מאמר זה נכתב על ידי גוגל אקספרטס - בניית אתרים


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה