שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2480
מאמרים: 7532
Like: 59
מאמרים -> תעשייה -> תעשייה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תעשייה כללי
 

היתרונות והחסרונות במגורים בעיר עתיקה


cohen arik

כהן אריק

 
 

אין כמו יפו בלילות, כך אומר השיר, ואכן אפשר להבין בקלות את סוד הקסם של העיר הזו. המבנים העתיקים, הקולות והריחות האותנטיים ורצועת החוף היפהפייה הם רק חלק ממה שיש ליפו להציע לתושביה ולמבקרים בה, אך כמו בכל סיפור, לצד היתרונות יש גם חסרונות.

היתרונות במגורים ביפו

צעירים רבים עוברים להתגורר ביפו והמקום מושך אליו גם תיירים ומטיילים. ציורי הרחוב, בתי הקפה ומשב הרוח הם חלק מהיתרונות שיש ליפו להציע. לצד זה כמובן חשוב לציין את המגורים המשותפים של ערבים ויהודים יחד, היודעים לנהוג זה בזה בכבוד ובדרך ארץ. העיר נושאת בחובה סיפורים היסטוריים רבים מתקופות ששלטו כאן עמים זרים ועד לראשית הציונות וקום המדינה. מלבד ההיסטוריה יפו מציעה גם עושר תרבותי הכולל מופעי רחוב, הצגות, סיורים ואמנים רבים המגיעים לעיר ומוצאים בה מקור השראה.

מהם החסרונות?                 

החיסרון המרכזי אלו התשתיות הישנות שיש בעיר. למרות שהרשות המקומית פועלת כל הזמן לשפץ ולשפר את איכות החיים, עדיין אפשר לראות את גיל העיר בכבישים הפרושים לאורכה ולרוחבה ובתשתיות השונות, כמו מערכת הביוב. אשר מתגוררים בעיר עתיקה כמו יפו, נתקלים לא פעם בצורך להזמין שירותי ביובית ושאיבות ביוב כדי לפתוח סתימות ולטפל בהצפות. הצנרת הישנה נפגעה עם השנים, צמחו בה שורשים והיא גם לא תוכננה לעמוד בעומס התושבים המתגוררים כיום בעיר. התוצאה היא סתימות חלקיות או מלאות בקווי הביוב, פיצוצי צנרת והצפות ביוב בחלקי העיר השונים וגם בתוך בתי המגורים. בהזמנת ביובית, אפשר לבצע שאיבות ביוב בכח עצמתי השואב את כל הפסולת שהתנקזה בתוך הצנרת ולאחר מכן גם לשטוף בלחץ מים גבוה את הקווים מבפנים. כך גם פותרים את הבעיה וגם מפחיתים את הסיכוי להישנותה.

למרות האפשרות להזמין שירותי שאיבות ביוב מחברה מקצועית, שתשלח איש מקצוע מומחה לאינסטלציה ובמידת הצורך גם משאית ביובית, אין ספק שהפתרון הנדרש הוא מערכתי יותר ועד שפרויקט זה יסתיים, התושבים יכולים ליהנות מכל היתרונות שיש ליפו להציע.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה