שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2500
מאמרים: 7541
Like: 59
מאמרים -> תעשייה -> תעשייה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תעשייה כללי
 

הכנה ללידה טבעית לכל אם


מורן אופיר
 
 
הקונספט שלהיות ברגע לאם הוא וודאי סיבה לבהלה, מרבית האמהות חוששות מהזמן בו תהפוכנה להורים. האחריות הבלתי פוסקת לרך הקטן, ועצם העובדה שמעת הלידה ועד שתחגגו לו עשרים ואחת הא כנראה יהיה חלק מכם רוב הזמן, לבטח יכולה לייצור מירמור אצלכל אחת ואחד.

מה שכן בנוסף, את מרבית הבחורות מעצבנות חששות נוספות, חששות משלב הלידה עצמה, כאבי הצירים, הפחד המתבקש שיווצר סיבוך ובנוסף גם, את כל המחשבות על ההחלמה העתידית. כאמא צעירה שהתנסתה בתהליך מיוחד זה בשלוש לידות, ההצעה המהותית ביותר שאני אתן לכן היא סך הכל להרהר אם איך עוברים בהצלחה כל גשר, והשלב הראשון הינו הלידה.

ללדת בלי פחד

לידה היא בלי ספק עסק אישי, חלקן צולחות שלב זה בקלות וברוגע, ובכל אופן יש מסכנות שמתענות מכאבי הצירים מספר ימים, יש אמהות שמספרות 'שזה ממש נסבל'' ושזו ללא ספק חוויה חיובית, אך עם זאת לחלק מהבחורות עצם הזכרונות עשויים לעורר בהן חלחלה, אי לזאת העצה החשובה ביותר לאמהות לעתיד שיש היא לפנות לשירותים שנועדו לאישה לקראת הלידה.

קורסי הכנה ללידה

יש לי מספר הצעות מעניינות לדברים שיכולים להקל מאוד. ישנם שיעורי הרגעות והכנה ללידה שאפשר לעשות ואף תוכלו להיעזר בשירותי דולה. דולה היא לדעת הכלל אחד מהגורמים האחראיים שמטרתם היא לתמוך באם והאב לעתיד בתקופת ההריון ובנוסף, בביה''ח.

תפקידה לעזור בלא מעט דברים מהותיים: אשת מקצוע זו מעניקה בטחון, תורמת ועוזרת בהתמודדות עם הכאבים הנוראים ובנוסף עוזרת בהליך ההנקה בתום הלידה.

כדאי לזכור, שאחדות מהן שהן גם יועצות הנקה, אך לא ברוב הפעמים. ע''כ כדאי מאוד מבעוד מועד לבחור ביועצת מסויימת לכל הצרכים האלה.

כמו שכבר נכתב בתחילת הטקסט, לימודי הנקת הרך לצערנו עלול לא להצליח, הרך הקטן לא יונק, אין די חלב וכמובן מהותי להזכיר את הכאבים. יועצת מקצועית תוכל לסייע לאם החדשה לחנוך ולהסביר לה איך לעשות זאת בהנקה הראשונה, ומעבר לזה כיצד בכלל מניקים ללא יסורים.

ההבראה היא כמעט תמיד לא ממש קלה, בפרט כשהאם ילדה עם התערבות כירוגית, בדמיון מוחלט לכל הליך החלמה מניתוח שנת לילה טובה מהווה את הבסיס. תהיו בטוחות שגם במקרה כזה ישנה אפשרות לעזור להורים, באמצעות יועצת מוסמכת. הרי מובן מאליו שהפעוט ישן כהלכה גם האישה תהנה מהיכולת לנוח כמו שצריך, משהו שיסייע להליך ההחלמה.

בנושא שלנו יש לא מעט שיטות שאני ממליצה לנסות, עם זאת כדאי לדעת כשם שבתחומים שונים גם דבר זה הוא לחלוטין תלוי מקרה, יש תינוקות שאופציה קונקרטית תסייע להם לנמנמם כהלכה וקיימים גם פעוטות שלא, לכן רצוי להיוועץ בבעלת מקצוע שיודעת ואף מתמחה במספר שיטות.

לפני שאסיים אספר לכן את עיקרי הדברים המהותיים שיש צורך לשקול שבוחרים במומחים בתחום:

יחסים בין אישיים - מהותי מאוד שתחושו חיבור חזק למי שהחלטתם לקחת.

אספקט הזמינות -מאוד מומלץ שתבחרו בדולה / יועצת שינה שתיהיה זמינה תמיד.

ידע וניסיון מוכחים - אל תהיו תמימים, לא לסמוך על שיחה אחת, בלי להתבייש בקשו לראות את ה אישורי ההכשרה המתאימים.

נושא קטן אחרון, במקרה ואתן מחפשות עוד אינפורמציה הקליקו וקראו ב-http://www.dmclub.co.il/page.asp?id=317454132&p=-1980119444 ושתהנו מהחוויה! קורסי הכנה ללידה,הכנה ללידה טבעית

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה