שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2480
מאמרים: 7532
Like: 59
מאמרים -> תעשייה -> תעשייה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תעשייה כללי
 

הסכנות התברואתיות בהצפות ביוב


cohen arik

כהן אריק

 
 

סתימות והצפות ביוב הם ללא ספק אחד המטרדים המתסכלים ביותר, וגם כאשר מזמינים איש מקצוע המגיע עם משאית ביובית ומבצע שאיבות ביוב, עדיין נשארים עם הריח הרע ועם הנזק שגרמה ההצפה לרהיטים בבית. כמו כן, להצפות ביוב יש גם השלכות תברואתיות, במיוחד כשמדובר בבעיה החוזרת על עצמה ולא באירוע בודד.

אילו סכנות תברואתיות קיימות?

כשהביוב מתחיל לעלות על גדותיו, עולים ביחד איתו גם חרקים ומכרסמים החיים מתחת לאדמה ומתפזרים בבית. יכולים להופיע מזיקים מזנים שונים, כשהנפוצים ביניהם אלו המקקים והחולדות, בין אם הם חיים או מתים. מזיקים אלו מכרסמים במזון, עוברים בקלות בארונות ובצנרת, מתרבים במהירות ויכולים לגרום לנזקים רבים וביניהם גם הפצת מחלות.

סכנה מטרידה נוספת היא היווצרות עובש. עובש הוא סוג של פטריה המתפתחת בקלות ובמהירות בתנאים של לחות וחום, והיא פוגעת באיכות האוויר שאנו נושמים. העובש מסוכן במיוחד למי שמערכת החיסון שלנו חלשה ולכן חשוב לטפל בהקדם ברטיבות, נזילות ובהיווצרות כתמי עובש.

עוד סכנה תברואתית היא פליטה של גזים רעילים לאוויר. גם אם לפליטה זו אין השלכה מיידית על תושבי הבית, הרי שהיא פוגעת באיכות הסביבה כולה ויכולה לגרום לנזקים בטווח הרחוק.

אז מה אפשר לעשות?

כמו בכל מקרה של בעיית אינסטלציה, גם בסתימות והצפת ביוב חשוב להזמין איש מקצוע מורשה ומיומן, שידע כיצד להתמודד עם התקלה, לאתר את מקור הבעיה ולפתור אותה. לעתים יהיה צורך להזמין משאית ביובית גדולה או קטנה לצורך שאיבות ביוב ושטיפת הצנרת ובמקרים אחרים, גם לאחר שהבעיה תתוקן תקבלו המלצה לבצע שטיפה של הקווים בתדירות מסוימת ותחזוקה באופן שוטף, כדי למנוע הישנות של הבעיות.

נתקלתם בבעיה הקשורה לביוב? סובלים מהצפות ביוב? אל תבזבזו זמן והזמינו מיד שירותי ביובית ושאיבות ביוב מחברה מקצועית, כדי לצמצם את החשיפה לנזקים התברואתיים שעלולים להיווצר.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה