שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2500
מאמרים: 7542
Like: 59
מאמרים -> תעשייה -> מפעלים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מפעלים
 

העברת מפעלים


רון כהן
 
 

החלטתם להעתיק את המפעל שלכם ולהעביר אותו מקום? לא משנה אם אתם עוברים למבנה הסמוך, לשכונה, לעיר, או אפילו לארץ אחרת. אין ספק שמדובר באחד מהתהליכים המורכבים ביותר שקיימים הדרושים ארגון לוגיסטי מדוקדק ומוקפד, תוך חשיבה על הפרטים הקטנים והגדולים כאחד. לקיחה בחשבון של כל התרחישים האפשריים לביצוע ותכנון מוקפד, שקול ומחושב של כל הפרטים מ-א' ועד ת'.

העברת מפעלים

אין ספק, שכשאנחנו מדברים על העברת מפעלים, אנו מדברים על תהליך מורכב. מפעלים מאופיינים במערכות מסובכות שכוללות מיכון כבד ומכשור רב. ברגע שאנו מבצעים העברת מפעלים, אנו נדרשים להתייחס למגוון של פרמטרים, כמו: פירוק המכונות, העברה שלהם למשאיות וכמובן הרכבה מחדש, בצורה הקלה והמהירה ביותר, ללא כל גרימת נזקים.

כיצד התהליך מתבצע?

באם אתם רוצים להעתיק את המפעל שלכם בארץ או בחו"ל, ואתם נדרשים לבצע שילוח של המכונות, אתם נעזרים בשירותיה של חברת שילוח בינלאומי מקצועית. אז כיצד התהליך מתבצע? ראשית, חברת שילוח בינלאומי, בליווי של בעל המפעל ועובדים נוספים, מכירים קודם כל את השטח. הם בודקים את המקום החדש ואת המיקום של הפריטים שאמורים להיכנס בתוכו, כולל מציאת מקום אחסון של חלקי מכונות שפורקו עד שתהליך הרכבתם מחדש, יושלם באופן סופי.

לאחר שבחנו והכירו את השטח לפני ולפנים, מגיע שלב החקירה לעומק ותכנון השלבים. החברה חוקרת לעומק כל אחד מהשלבים בדרך להעתקת המפעל למקומו החדש ומסדרת באופן מדוקדק ומוקפד. מה עושים בכל שלב? מה מעבירים בהתחלה? מה מעבירים בסוף? האם יש מכונות שקריטיות להעביר? מכונות שיכולות לחכות? הכול שאלה של דחיפות.

לאחר שלמדו את השטח, נכנסו לעובי הקורה ותכננו את השלבים, בשלב הבא חושבים על כל התרחישים האפשריים. מה יכול להשתבש בדרך? כיצד נוכן למצוא לזה פתרונות? ממה נוכל להימנע? מה יכול לגרום נזק אם לא נבצע אותו בזמן? מה יכול לעכב אותנו? גם גורמים חיצוניים כמו תאונות, בעיות בכביש, גישה נוחה ומספקת למקום חשובים במיוחד. הרבה פעמים אנחנו מכירים את השטח לעומק, כל מטר מרובע נספר ומחושב. לכל מכונה יש תפקיד ומקום, אבל לעיתים, אנחנו שוכחים לחלוטין את הגורמים החיצוניים שיכולים לעכב אותנו מלעבור למפעל בצורה סדורה ונוחה. לכן שלב זה חשוב ביותר ומומלץ שלא לדלג עליו.

תהליך של העברת מפעלים, אם זה כשאתם מעתיקים מפעל מחו"ל לארץ ולהפך, ונעזרים בשילוח ובעברה מטעם חברת שילוח בינלאומי, חשוב במיוחד לבדוק מהו הניסיון, המומחיות והידע שברשותם באשר להעברת הציוד. ובטח כשאנחנו מדברים על העברת מפעלים עם מיכון כבד ציוד רב אשר לעיתים יכול להוות גם סכנה. לכן, אם כן, מומלץ לוודא האם ברשותה של החברה שמולכם, המאפיינים, הכלים, הידע והניסיון לבצע מהלך לוגיסטי מורכב שכזה.

מחפשים העברת מפעלים? חברת שילוח בינלאומי? שילוח?

חברת איגל שיפינג, מומחית כבר 30 שנה, בביצוע של שילוח בינלאומי ובהעברת מפעלים. הידע הרב, המומחיות והניסיון רב שצברה עם השנים הובילו אותה לעמוד בקדמת הטכנולוגיה ובקדמת השירות בתחום זה. מידע נוסף על החברה ועל השירות, תוכלו למצוא באתר החברה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה