שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2570
מאמרים: 7613
Like: 59
מאמרים -> תעשייה -> תעשייה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תעשייה כללי
 

הרחקת יונים שאלות ותשובות


עמית מהלל
 
 

 מאמר שאלות ותשובות של מרחיק יונים מקצועי

אני עמית מרחיק יונים מקצועי  מזה 7 שנים נתקלתי בשאלות שונות ומגוונות במהלך עבודתי, במאמר זה נסקור את השאלות השכיחות בהם אני נתקל במהלך עבודתי.

 

שאלה: האם במסתור כביסה ניתן להתקין דוקרנים להרחקת יונים?

 

תשובה: זוהי שאלה שכיחה ביותר בה אני נתקל במהלך עבודתי. אספר סיפור שקרה לי, באחד הימים קיבלתי קריאה להגיע ללקוח בקרית אונו, כמו תמיד הגעתי במהירות האפשרית ללקוח וראיתי בעיית קינון של יונים במסתור הכביסה, כמו תמיד אני נותן את חוות דעתי המקצועית ואמרתי לו שאת הבעיה ניתן לפתור בעזרת רשת מקצועית להרחקת יונים. הלקוח מצידו טען שבמסתור כביסה יש נוף והרשת תסתיר לו את הנוף, ושהוא חושב שעליו להתקין דוקרנים להרחקת יונים. אחרי הסברים ממושכים שהבעיה לא תיפתר עזרת הדוקרנים, לא הצלחתי לשכנעו ולבסוף התקנתי לו את הדוקרנים על הבסיס התחתון של מסתור הכביסה, המזגן ודוד השמש. איחלתי לו בהצלחה ושאני מקווה שבעיה זו תיפתר אך רוב הסיכויים שלא והלכתי לדרכי. לאחר כיומיים מתקשר אלי אותו לקוח ואומר לי צדקת הבעיה לא נפתרה והיונים ממשיכים לקנן במסתור הכביסה, חייכתי ואמרתי אל תדאג אני אגיע ואטפל בבעיה המטרידה. הגעתי אל הבחור הורדתי לו את הדוקרנים והתקנתי במקום רשת להרחקת יונים. הבחור הודה לי שחזרתי לאותה עבודה ושהטריח אותי ונפרדנו לשלום.

 

שאלה: האם רשת עבה יותר (9 גידים) עדיפה על רשת דקה (6 גידים)?

 

תשובה: זאת שאלה שמטרידה המון אנשים אשר בעיית היונים מטרידה אותם, אני רוצה להבהיר את הנושא במאמר זה, שרשת דקה יכולה "לחיות" הרבה יותר מרשת עבה, מה שקובע זה אם היא מוגנת יובי, אתם בטח שואלים את עצמכם מה זה יובי- אז אני אסביר יובי זה ההגנה של הרשת כשהיא נחשפת לקרני השמש הלוהטות, במצב כזה רשת שמוגנת יובי יכולה להגיע לאורך חיים עד פי 8 מרשת שלא מוגנת יובי ולכן לשאלה שלנו כמובן שרשת דקה יותר יכולה להחזיק בשמש תקופה ארוכה יותר מרשת דקה.

 

שאלה: האם כל הדוקרנים המוצעים היום בשוק הם באותו איכות?

 

תשובה: כיום לדוקרנים בשוק יש המון סוגים של איכות, דוקרנים המיוצרים בסין אשר איכותם ירודה ודוקרני שמיוצרים באחת מארצות האיחוד האירופי שאיכותם גבוהה בהרבה. אנו נזהה את הדוקרנים שמיוצרים באירופה לפי תו תקן אירופי סיאי,דוקרנים אלו בעלי תו תקן ידוע שהם נבדקו ונמצאו אמינים. חשוב כאשר קונים או מתקינים דוקרנים לבדוק את הנושא הנ"ל.

http://www.xn--8dbcfibyt7chw.com/רשת-יונים/

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה